Sayfa 212/709 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 5667 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Hisseyi her zamanki gibi yine dip noktasına indirmeyi başardılar, burdan sonra acaba ne hareket yaptıracaklar. Bu ara tacizler çoğaldı hayırlısı bakalım.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benim anlamadığım cuma günü gedik o hareketiyle ne yapmak istedi, kar ettimi var mı fikri olan.

3.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım cuma günü gedik o hareketiyle ne yapmak istedi, kar ettimi var mı fikri olan.

Kar derken hisse satışından derseniz elbette etmiştir.

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

4. Arkadaşlar 3 yıllık dönem dönem bilançolarına uzun uzadıya baktım. Kısa vadeli borçları çok yüksek, kar borca göre çok düşük.geçmiş yıl zararları 300.000.000 TL. Buna rağmen firmanın arkasında Murat Ülker'in varlığı var mı yok mu belli değil gibi.maktk ürettikleri açısından önemli.mesela temettü verecek olsa, çok uzun zaman alacak gibi duruyor.bu uzun zaman içinde herşey olur.uzun zaman riskleri de getiriyor.bu hissede yatırımcı sabır küpü gibi olmalı.

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Gözdenin buralarda tutunması gerekiyor ama hissede milleti çarpacakları kadar çarptılar.

7. Gözdede patron oyunlarını bozdu hisse sattı yatırımın ve diğer yancıların elinde yaklaşık on milyon lot mal kalmıştı bu malları ellerinden çılarmadan zor tutunur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Gözdede patron oyunlarını bozdu hisse sattı yatırımın ve diğer yancıların elinde yaklaşık on milyon lot mal kalmıştı bu malları ellerinden çılarmadan zor tutunur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Büyükler tepişiyor olan küçük yatırımcıya oluyor. Yazık oldu yukardan girenlere.

Sayfa 212/709 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •