Sayfa 22/345 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2757 madde; 169 - 176 arası.

Konu: SELEC - Selçuk Ecza Deposu

kaç günden beri kırmızı kapatıyorsun selec bugün bari yeşil kapat seansı depoytd.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    3,56 maliyet var 2017 yılı bitiyor selec karavana atmış aslında yıllardan beri sürünen hisse eski ve köklü firma olmasına rağmen demek borsa piyasa beğenmiyor selec ben beklemeyi düşünüyorum 5 ay süre sana depo mayıs ortaları.borsada her zaman ucuz hisse bulunur borsa kötü olduğu için.
    selec 5 ay çok fazla süre ve zararda beklemeyi sevmem çoğunu sattım az hissem var belki onuda satarım çok tuhaf hisse.

Alıntı Originally Posted by allhope Yazıyı Oku
    Selec hergün yükselişini sessiz bir şekil de devam ettiriyor.
    gidecek hisse %6 prim yapar heyecan olur hissede 3 kuruş zor gidiyor yukarı.bence durumu zayıf orta,uzunda sürünmeye devam eder zaten son gördüğü zirveye uzak ve yaz ortası görmüştü ytd. bol şanslar.

4. Selec bir süre takip ettiğim ama alım yapmadığım bir hisse. 3. Çeyrek bilançosundan sonra düşüşün sebebi karın beklenenden düşük gelmesi ve doların ani bir şekilde yükselmesi.
    Zamanında okumuştum ama tam olarak miktarını hatırlayamamakla birlikte, malum dolar yönünden hatırı sayılır borcu var, miktarı bilen varsa yazabilir. Bunu gördükten sonra iyi bir alım fırsatı verene kadar almamaya karar vermiştim. Yaşadığı düşüş de beni haklı çıkardı.
    F/K si ve PD/DD si çok güzel görünüyor.
    Şubat ayına kadar ilaç fiyatları zamlanacak tekrar. Tekrar düşünülünebilir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post1419846

yıllık hisse yarışmamız tahminleri almaya başlamıştır
    3 hisse seçin 1 yıl yarışalım
    1 yıl sonra kim birinci kim doğru hisseleri seçmiş görelim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

.

Sayfa 22/345 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •