Sayfa 225/1000 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TVF: Türkiye Varlık Fonu'nun satışıyla ilgili hiçbir gündem bulunmamaktadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Rekabet Kurumu Gübretaş, Bagfaş ve Ege Gübre'nin aralarında bulunduğu 6 firmaya soruşturma açtı

EPGİS: 19/03/2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere benzinde 13 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış oldu

Cafe Trend&amp;Trade

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hollanda Polisi, Utrecht kentindeki bir metro durağından tramvaya ateş açıldığını ve çok sayıda kişinin yaralandığını duyurdu.
    Hollanda polisi, saldırıyı Türk vatandaşı Gökman Tanış’in yaptığını açıkladı / Son dakika

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Uzunca bir tatil sonrasi, foruma nihayet dönebildik.

Arayip sormayan, oh olsun deyen, kafamizi seyediyodu lan bu deyen herkese, teesuf ediyorum!
    Geçmiş olsun Reha Bey özledik sizi.

Hollanda'nın Utrecht kentinde silahlı Saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısı 3’e yükseldi . Saldırgan heryerde aranıyor

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ne olduki?
    geçen anneme randevu almak istedim telefonla 15 gün sonraya randevu veriyoruz gece 12 de telefon edeceksiniz dediler
    öyle randevu aldık gittik doktorun önünde millet birbirini eziyor
    nöroloji doktoru 2 dakika muayene ediyo gönderiyo kan tahliline kanlar çıkıyor gönderiyor mr a onlar mayısın ilk haftasına gün veriyorlar
    yani adam beyin kanaması geçiriyor olsa ölüp gidecek
    ben kalp için eziyet çekmeyeyeim dedim üniversite hastanesine gittim
    muayene olacaksan 444 bilmem kaç numaralı telefonu arayacaksınız dediler
    araştırdım şimdiye kadar düşüren olmamış o numarayı
    aslında bazısı günlerce arayıp düşürüyormuş belli bi saatte açıyorlar randevuları 1 ay sonrasına veriyorlarmış ondan sonra bir daha telefonu açmıyorlarmış
    o zaman hoca vasıtasıyla gidelim dedik
    istediğim hocayı sordum 2 hafta önce randevu almak için mayısın 12 sine kadar dolu dediler
    e boş hoca yokmu dedim
    var dediler 1 hafta sonrasına aldım randevuyu
    yaptı kontrolleri geçen hafta bt anjiyo dedi
    iyi gideyim gün alayım dedim
    valla haziranın başına veriyoruz dediler yahu kalp krizi geçirip ölsem dedim yapacak başka bir şey yok
    eğer 171 tl öderseniz haftaya veriyoruz dediler bayıldık parayı bugüne randevu verdiler gittim çektirdim parayı verince erkene alıyorlar
    sonucunu cuma verecez dediler
    rutin kontrol bu hani kalpten rahatsız biri olsan hastane koridorlarında kalpten gidecen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 225/1000 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •