Sayfa 228/563 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 4498 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    medwig boş işlerle uğraşıyorsun git deveye hendek atlat daha kolay
    Saygısızlık yapıyor , böyle Fenerbahçelilik mi olur başkanım? Onun değişmesine uğraşmıyorum mümkün değil zaten , bu yıl Fenerbahçe daha iyi oynuyor diyen adamla futbol konuşulmaz ama yıllarını vermiş kaptanına sırf Aykut hoca ve Aziz yıldırım dusmanligi icin böyle yapması kabul edilecek gibi degil

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

o fenerli değil ki kendini fenerli sanıyor bırakın orada eğleşip dursun niye gidip muhatap oluyorsunuz ben çoktandır uğramıyorum oraya farklı biri yazı yazdımı okumaya giriyorum çoğunluklanda sen yazıyorsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

onun için değmez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Başkanım Fenerbahçe geçen yıla göre daha iyi oynuyor diyor ya Neyse haklısın başkanım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

kötü hoca aykut giti iyi hoca cocu geldi ya eskiden bizim maçlarda 1-2 gol olurdu çoğunu biz atardık şimdi 3-4 den aşağı olmuyor onun için diyordur.
    gerçi gollerin çoğunu biz yiyoz ya neyse

Şimdiden başladım yarin akşam olmasın maç başlamasın demeye .. Umarım kazanırız ama kazanmamız sadece cocu’yu 1 hafta daha uzun kalmasına sebep olur yoksa cocu ile bu is çok zor ..

bence başakşehiri rahat yeneriz.
    geçen senede en iyi futbolu başakşehire karşı oynamıştık

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence başakşehiri rahat yeneriz.
    geçen senede en iyi futbolu başakşehire karşı oynamıştık
    ayni fikirdeyim baskan, aklimdan 3-0 gibi bir skor geciyor ve bu sezonun en iyi futbolunu oynayarak.

Sayfa 228/563 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •