Sayfa 228/760 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. selam millet, kimseler yine yok. aslında bu da kağıdın yukarı yönlü ivmesi için iyidir.(pek ky ın olmadığını gösterme açısından) kağıdın 6.5 ten 11 kadar olan sert hareketi sonucunda sadece bir kez düzeltme yaptı o da %6 civarı düşüp ertesi gün %11 yapmıştı. düzeltmeyi inşallah seans içerisindeki %2-3 lük düzeltmelerle yapmış olsun. hisseyi rolantiye almakla birlikte neredeyse hergün ufak ufak da olsa artı kapattırdılar. bu da hissenin hala güçlü olduğunu göstermektedir.. 12 tl nin üstünde kapanışlar yeni zirvesi olan 12.55 lere doğru ivmeleneceğini söyleyebiliriöm. bu kağıtta ne olacağını sanırım peruklu dışında kimsenin bileceğini sanmıyorum. inşallah beklentiler dahilinde bir egeen gibi olur. ytd.......

2.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.5 liradan almadığımız hisseyi 12 den aldık
    Allah'ına gurban senin. girişimci ve cesur insanları severim. hakkımda hayırlısı olsun. ben dünkü kapanışından dolayı bugünden ümitliyim. ytd.....

3. Aylık takaslarda city doçe başı çekmiş ky.nın elinden almışlar malı hayrını görsünler.

4.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Aylık takaslarda city doçe başı çekmiş ky.nın elinden almışlar malı hayrını görsünler.
    Geçen yılki zirve takaslarından bu yana olan değişimleri de incelemek faydalı olabilir.

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

yıllarca sürebilir .
    Eğer böyle bir senaryo olacak ise, olma olasılığı yüksek. Neden, niçin sorusunu sorduğumuzda yüksek olasılıkla bu senaryo tutar diyorum.
    Elektrikli otomobil üretimi, hatta son açıklamalarda sürücüsüz oto,
    Bu tip otoların pillerinin imalatı teknoloji gerektiriyor , daha çok ihracata dönük imalat.
    Bu aşamalarda bir ortak bulunması.
    Şimdi bu kadar şey var iken bu hissenin her düşüş hamlesi alım fırsatı olarak görülebilir.
    Birde kar rakamlarının artıyor olması da var tabi teşviklerle birlikte. Sonuç olarak düşündüğümüzde bu hisse düşse bile artık daha yukarılara da gideceğini biliyor olmamız.Her hisse alanın içini rahatlatıyordur sanırım. yani alan elinde tutuyor gibi görünüyor. aşırı aşağı hareketler ani gelişenleri ise ben maliyetleri düşürmek daha fazla hisse alabilmek olarak yorumluyorum.
    yatırım tavsiyesi değildir.

saçmalıyorum belki ve bi dayanağım da yok, kimsenin vebaline girmek de istemem ama 16 ları görecek gibi geliyor bana...tamamen hissi vuku kimse sallamasın...ytd

Sayfa 228/760 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •