Onemli Gunler Banner
Sayfa 229/1002 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Goren de dini butun bir musluman zanneder..

Millete , alırken %1 vergi vermek o kadar koyuyordu ki , bu yüzden sık sık alım satım yapamayacağını göz önüne alarak yastık altı tercihlerinin önemli bir sebebi de buydu diye düşünüyorum. Zaten rezil bir faizi var , bir de her yerde belli bir seviyeden TL ye çevrilir mi dedikodusu, günlük çekim limiti getirilir mi aynı Yunanistan ve Arjantin de ki gibi , sık sık alım satım da yapamayacağıma göre vergiden dolayi , ne diye riske gireyim de yılların birikimini bankada saklayayım ? Bu yüzden ; deprem , yangın , hırsızlık riski
    < bankada saklama riski

Hükümet , kardeşim , sen paranı yeter ki sisteme sok , efendi efendi al-sat yap diye vergiyi %1 den %0,2 ye indirdi diye değerlendiriyorum.

Çaresizliğin dışa vurumu ..

Hükümet dth sever vatandaşına gerçekten bu kadar gönülden aşk besleseydi kambiyo saçmalığını tamamen kaldırır. üstüne döviz stopajlarını da sıfırlardı sistem dışına çıkan parayı bankalara tekrar çekmek için. ama hep yanlış ata oynuyorlar. TL de bile 1 yıl üstüne zar zor ikna oldular daha stopajı sıfırlamak yeni geldi akıllarına. dövizcilere ise aksine hep köstek oldular ve stopajları yükselttiler. bu şartlar altında kimsenin kolay kolay güvenini kazanabileceklerini sanmıyorum. Yani ne İsa'ya ne Musa'ya yaranabilirler. Aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor. CRASH tüm haşmetiyle uçan Türkiye semalarında.

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Millete , alırken %1 vergi vermek o kadar koyuyordu ki , bu yüzden sık sık alım satım yapamayacağını göz önüne alarak yastık altı tercihlerinin önemli bir sebebi de buydu diye düşünüyorum. Zaten rezil bir faizi var , bir de her yerde belli bir seviyeden TL ye çevrilir mi dedikodusu, günlük çekim limiti getirilir mi aynı Yunanistan ve Arjantin de ki gibi , sık sık alım satım da yapamayacağıma göre vergiden dolayi , ne diye riske gireyim de yılların birikimini bankada saklayayım ? Bu yüzden ; deprem , yangın , hırsızlık riski
    < bankada saklama riski

Hükümet , kardeşim , sen paranı yeter ki sisteme sok , efendi efendi al-sat yap diye vergiyi %1 den %0,2 ye indirdi diye değerlendiriyorum.

Çaresizliğin dışa vurumu ..

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Gibi, YTD

Gibi, ytd

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İki ayrı gazeteci bakana pozitif olmasına rağmen semptom göstermediginden dolayı günlük açıklanan verilere dahil edilmeyenlerin sayısını sordu bakan herhangi bir rakam söylemedi , lakin kesin olan günlük açıklanan sayının sadece semptom gösterenlerden oluştuğu semptom göstermeyenlerin günlük açıklanan sayıda bulunmadığıdir , bakan bunu teyit etti
    O halde muhalefetin açıklanan rakamlar hakkındaki iddialarını kabul etmiş sayılıyorlar

. Neyi neresinden tutsak elimizde kalıyor.
    Birisi olmadık bir yalan atsa sırf hükümete güvenilmediği için inanılacak. Bunun ne kadar kötü bir durum olduğunu tecrübe etmek zorunda kalmayız umarım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Goren de dini butun bir musluman zanneder..
    Üzüldüm yav , bizim emeklimiz pavyona bilem gidemiyor. Bu hacı amcamın ne
    günahı var . Şimdi gidip peçete atsa , köpek öldüren şarap açtırsa gülmezler mi arkasından. Vay vay ....

7. Gebelik testi yaptırıp pozitif çıkan belirtileri göstermiyorsa hamile değildir o zaman

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 229/1002 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •