Sayfa 23/265 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2118 madde; 177 - 184 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. megap megap megap tek kagıdım

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    megap megap megap tek kagıdım

3. abi bu kadar hareketsizlik nedir yaa. ayda 1 ıugruyorlar oda 10dakikada yuzde 10 düşüyor. canımızı çıkarıyorlar yaa. 9000puan tepki var ama biz 5kademe çıkmamışız. şirketi aradım durumumuz çok iyi diyor. rekor işlem hacmi yarattık dediler ama fiyata neden yansımaz. 1ay içinde satmam gerekli inşallah beklediğime deger helpppp

4. bu ortak satışı nedir...nerden çıktı kime gitti mallar. yani azcık kıraşınca hemen 30bin satışı yazıyolar. kimde varki okadar mall.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. virman işlemi neticeside satış olmuş ne demek yaa. virman olur hesaba geçer. satış nedir yaa. bu arada işlem geçenler şirket ortaklarıç. Nurhan yeni denilen kişide şirket içinde. senebaşı ceza yemiş.
    Ya staışları karı artan bir şirkette neden bu traz oyunlara gidliilr anlamıyorum. biz hiseylede oynamıoruz. 9aydır hisseyi taşıyoruz. şirketin düzldiğini görmemize rağmen fiyata yansımıyor. tabiki bu şekilde serm piy gelişmez.
    şirketine sahip çıkmak gerek

7. virman işlemi neticeside satış olmuş ne demek yaa. virman olur hesaba geçer. satış nedir yaa. bu arada işlem geçenler şirket ortaklarıç. Nurhan yeni denilen kişide şirket içinde. senebaşı ceza yemiş.
    Ya staışları karı artan bir şirkette neden bu traz oyunlara gidliilr anlamıyorum. biz hiseylede oynamıoruz. 9aydır hisseyi taşıyoruz. şirketin düzldiğini görmemize rağmen fiyata yansımıyor. tabiki bu şekilde serm piy gelişmez.
    şirketine sahip çıkmak gerek

8. bORSA GÜNDEME YAZI DÜŞMÜŞ. "HALKA AÇIK ŞİRKETTE 1,16LİK HİSSEDE 1 TL DEN DEVİR " DİYE. HAKKATEN NEDEN UCUZ FİYATA DEVİR GERÇEKLEŞİYOR. SPK İNCELEMESİ LAZIM

Sayfa 23/265 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •