Sayfa 230/561 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 4481 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. En azından o formayı gerçekten seven.hatta doğuştan senin benim kadar sapına kadar kanının son damlasına kadar fenerli olan kaptanımıza çok ayıp ettiler.ne günlere kaldık hep böyle efsaneleri harcayarak elimizde hiçbirşey artık kalmadı...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    ilki cok bariz yalniz.

son saniyede penalti vermek yememis!

Atatürk döneminde Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü, sonra da Genel Sekreter olan Hasan Rıza Soyak’ın Fenerbahçe Klübü’ne hitaben “Kalem-i Mahsus” antetli kâğıda 19 Haziran 1932’de yazdığı mektubun müsveddesi. Mektupda Atatürk’ün Fenerbahçe klubü inşaatına 500 tl bağış yaptığı yaziyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Hep Destek Tam Destek

3-2 alırız zar zor (İnşallah)
    Kadroyu yeni gördüm İNŞALLAH yeneriz İNŞALLAH...
    Başakşehir içimizden geçer bu kadroyla
    Son düzenleme : neon06; 07-10-2018 saat: 17:00. Sebep: Ek yapıldı
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Hep Destek Tam Destek

Benzia yedek yine , 3’lü savunma ile maça çıkıyoruz , Basaksehir’e karşı 3lu savunma riskli . Umarım tutar

Hep Destek Tam Destek

Ali Koç: Futbol takımıyla ilgili aldığımız kararalar ilgili Salı gününe kadar detaylı açıklama yapacağız.

Alı Koç : Bazı kararlar verdik, 3 oyuncumuzu kadro dışı bıraktık. Bu alınan kararlar bir anlık öfkeyle alınan kararlar değil. Son yaşanan gelişmeler çerçevesinde derinlemesine görüşülüp alındı.

Alı Koç : Volkan Demirel, 15 yıldır Fenerbahçe'ye hizmet eden, bunun büyük bölümünde kaptanlık yapan ve Fenerbahçeliliği tartışılmaz, efsane futbolcularımızdan biridir. Tarihe de öyle geçecektir."

Ali Koç: "Bu işin taraftar tarafı. Bir de bu işin Ali Koç tarafı var. Volkan benim çok eski tanıdığım, nikah şahidi olduğum, ailece evine gittiğim ilk ve tek oyuncudur."

Ali Koç: "Yeni gelmiş bir teknik direktör, bir sportif direktör, Volkan Demirel gibi birini kadro dışı bırakma konusunda beni ikna edemezler. Bu karar, yönetim kurulu kararıdır."

Ali Koç: "Bu duyguları taşıyan biri olarak ben bu kararı aldıysam, beraber bu kararı aldıysak, bunun ciddi sebepleri olduğunu herkesin bilmesini isterim."

Sayfa 230/561 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •