Sayfa 230/997 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Görmek istediğini görüyor olmayasın.

Gazete gün gün bir kişinin basına yaptığı açıklamaları derleyip toplamış.

Git Google da araştır. A habermiş.
    La havle.......

Bir diğeri de gelmiş, montaj olduğu bir gün öncesinden ispatlanmış bir fotoyu (İsveçli kız) ısrarla her başlığa yapıştırıp, bir de Kadıköydeki resim ile bağlantı kurup, LGBT algısı oluşturmaya çalışıyor.
    Bu katalitik o bilgilerin google dan elde edilebileceğini inan düşünemiyor.

Beyin bu kadar.

Kendi yandaş yayın organlarında foto montajın ne kadar kolay olduğunu bildiği için,diğer yayın organları da aynı sanıyor.

Trollerin en kafasızı bu olmalı.

2. Bugün koskoca üniversite de deprem sonrası paniğe baktığımda, 1- sivil savunma konusunda öncü bir ekip yok2- herhangi bir alarm sistemi yok 3- Binaları boşaltırken insanları toplu taşımaya yönlendirme yok. 4- İlk yardım konusunda vb işlerde tatbikat yok.Bir kere kamusal bir açık alanda paniği azaltmak ve insanlara ilk yapmaları gereken konusunda megafo veya merkezi ses sistemiyle uyarmak gerek. her kafadan bir ses çıkarsa ve öncü ne yaptığını bilen bir grup yoksa dağınıklık paniği büyütüyor. Bu arada a.k partisi nin başımıza dekan, rektör yardımcısı olarak atadığı iki zat bir şeylere gülüyor normal vatandaş gibi orda bekliyordu.Ulan siz lider pozisyonunda adamlarsınız bunca insanın akibetinden sorumlusunuz.Sen de ben le aynıysan o zaman orda ne işin var? Neyse daha şiddetlisinden iki eshedü enla vs vs çekersiniz liderlik gösterirsiniz.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Bugün koskoca üniversite de deprem sonrası paniğe baktığımda, 1- sivil savunma konusunda öncü bir ekip yok2- herhangi bir alarm sistemi yok 3- Binaları boşaltırken insanları toplu taşımaya yönlendirme yok. 4- İlk yardım konusunda vb işlerde tatbikat yok.Bir kere kamusal bir açık alanda paniği azaltmak ve insanlara ilk yapmaları gereken konusunda megafo veya merkezi ses sistemiyle uyarmak gerek. her kafadan bir ses çıkarsa ve öncü ne yaptığını bilen bir grup yoksa dağınıklık paniği büyütüyor. Bu arada a.k partisi nin başımıza dekan, rektör yardımcısı olarak atadığı iki zat bir şeylere gülüyor normal vatandaş gibi orda bekliyordu.Ulan siz lider pozisyonunda adamlarsınız bunca insanın akibetinden sorumlusunuz.Sen de ben le aynıysan o zaman orda ne işin var? Neyse daha şiddetlisinden iki eshedü enla vs vs çekersiniz liderlik gösterirsiniz.
    Kurulacak acil durum ekiplerinin en iyi ihtimal ile yarısı binayı tahliye etmekten ziyade kendini tahliye ediyor.
    Ama insanları suçlayamıyorsun gönüllü olarak kimse bu görevleri istemiyor. Üstelik bu görevi almanın kişiye bir getirisi yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

*tcmb: Resmi rezerv varlıkları ağustos'ta 101,6 milyar dolar (önceki 99,4mlr)

*tcmb: Döviz varlıkları ağustos'ta 74,4 milyar dolar (önceki 74,4mlr)

*tcmb: Altın cinsinden rezerv varlıkları ağustos'ta 25,7 milyar dolar (önceki 23,5mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Görmek istediğini görüyor olmayasın.

Gazete gün gün bir kişinin basına yaptığı açıklamaları derleyip toplamış.

Git Google da araştır. A habermiş.
    La havle.......

Bir diğeri de gelmiş, montaj olduğu bir gün öncesinden ispatlanmış bir fotoyu (İsveçli kız) ısrarla her başlığa yapıştırıp, bir de Kadıköydeki resim ile bağlantı kurup, LGBT algısı oluşturmaya çalışıyor.
    Hayır,bu küçük kuşa bak diyerek,yerdeki pislikleri saklayan uyanıkların hikayesine benziyor,son bir kaç günde,söylemler,yapılanlar o kadar kötü ama biz bilmem kimin renk tercihine bakacağız,ha ondan da niyet okuyacağız,ulan milletin belden aşağısıyla ilgileneceğine,ülkede tuz bile koktu onunla ilgili iki kelam etsene,yalaka...

6. Haziran temmuz modu devam dolar
    68.50 e kadar 2 tane barla çekti
    3 saattir basmakla meşgul

hakkaten bu dolar artık can sıkmaya başladı...
    Öyle serbest piyasa falan da söz konusu bile değil..
    Allahtan bu sefer 5.76 lardan ekim vade short açmıştım oradan akıyo biraz bişiler..

7. Deprem anında istanbulluların 10.000 lerce toplanma alanı varmış.Muhtemelen ahirette toplanırlar.

8. çok aşağı gidemez bence dengesini buldu dolar şuanlık dolar endeksi güçlü iken buralarda olması en fazla 5.60 belkide altına biraz ihlal yapmasını sağlar fed zaten genişleyici politika yanlısı değil ayriyetten verilere göre hareket edicez dedi powell ki veriler iyi geliyor zaten önümüzde yine bizim merkezin toplantısı var yukarı yönlü gidiş başlar bi dahaki ay kısıtlıda olsa.

Sayfa 230/997 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •