Sayfa 232/623 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by suluman Yazıyı Oku
    Speğinn öyle bir hayali var mi sence.Savaş tamtamları gelmesi muhtemel glabol krizde bu spek yıllık planlar yapmaz.ytd
    Speğin hayali değil taktiği bu. Önceki tecrübeler hep bunu gösteriyor. Kağıdın oraya gelmesi için değil bir yıl iki gün yeterde artar bile. Bu kansızların değişmez taktiğidir bu ama busefer kendi kazdıkları kuyuya düşecekler.

2. Yine zarar mi yazacak? Ihglm den hisse satti bakalim yansiyacak mi buna?...yine bilancolarda oynama yaparlar, yonetime iyi maas, giderler cok gosterilir...spk da calisan personeller okuyorsa burayi, incelesinler...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by fenhocası Yazıyı Oku
    Yine zarar mi yazacak? Ihglm den hisse satti bakalim yansiyacak mi buna?...yine bilancolarda oynama yaparlar, yonetime iyi maas, giderler cok gosterilir...spk da calisan personeller okuyorsa burayi, incelesinler...ytd
    İlk yapılan yüklü hisse satışının bu bilançoda görünmesi lazım yanılmıyorsam 30 mart tarihiydi o yüzden 2018 ilk dönem bilançosunda 3.900.000 adetlik 1,73-1,79 aralığında ki satışı göreceğiz gibi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Cimere sikayet ettim sizlerden de bekliyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by mamoste85 Yazıyı Oku
    Cimere sikayet ettim sizlerden de bekliyoruz.
    Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğunuz ********* no'lu başvuru, değerlendirilmek üzere Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı Gönderilmiştir.
    şeklinde cevap geldi. sayı numarasını paylaşmadım ama gelecek yanıtı biliyorum o yüzden Allah mazlumun yanındadır, Allah büyüktür deyip beklemeye devam edeceğim.

Şunlar ihevayı satsalar kristal gibi 3 lira olur amacbakma

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IHEVA Konsolide 2018/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 3712435

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Nasıl yansır dersiniz

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 232/623 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •