Sayfa 233/993 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Arabası olmayana 1 giriyorsa arabası olana 5 giriyor malesef. neden dersen sen o market zamlarının üstüne kasko + mtv + aldığın her litre benzinde duble soyulmaya devam ediyorsun. zira bunların hepsi kallavi derece artmış durumda son 2 yıl içinde. geçen yıl bir ingiliz gazetesi manşet haber yapmıştı. Türkiye'de araç sahibi olmak anlamsız derecede saçma ve mantıksız ! diyorlardı. Şu anki fiyatları ve benzine gelen soluksuz zamları görseler manşet "Türkiye'de araba sahibi olmak salaklık!" olarak değişirdi muhtemelen

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ah be güzel kardeşim araban yok ama marketten aldığın her üründe o ürünler oraya yürüyerek gelmediği için sende düşüneceksin bu zamlardan sonra emin ol...

2. Yahu bize maaş falan vermeyin kelle başı kumanya verin yeter,zaten parayı bulunca alkole yatırıyormuşuz....kimsenin geçmediği büyük köprüler,yollar,mutsuz ve tedirgin insanlar bana bu şeyi hatırlatıyor 1990 öncesi bir devlet vardı hani......

Ölene kadar mokoko !

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu ahaliye doggy falan vız gelir, alışmışlar hergün ...

4.  Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Arabası olmayana 1 giriyorsa arabası olana 5 giriyor malesef. neden dersen sen o market zamlarının üstüne kasko + mtv + aldığın her litre benzinde duble soyulmaya devam ediyorsun. zira bunların hepsi kallavi derece artmış durumda son 2 yıl içinde. geçen yıl bir ingiliz gazetesi manşet haber yapmıştı. Türkiye'de araç sahibi olmak anlamsız derecede saçma ve mantıksız ! diyorlardı. Şu anki fiyatları ve benzine gelen soluksuz zamları görseler manşet "Türkiye'de araba sahibi olmak salaklık!" olarak değişirdi muhtemelen
    Etki-tepki hocam,böyle düşünenlerin oranı artarsa oluşan kaybı toplu taşıma araçlarına yapılacak fahiş zamlarla telafi ederler,neticede bizler deney ortamındaki fareleriz...

Kuzey Kore modeline geçerler yakında, herkes kadrolu imam hatip yada asker olsun karın tokluğuna çalışsın

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Yahu bize maaş falan vermeyin kelle başı kumanya verin yeter,zaten parayı bulunca alkole yatırıyormuşuz....kimsenin geçmediği büyük köprüler,yollar,mutsuz ve tedirgin insanlar bana bu şeyi hatırlatıyor 1990 öncesi bir devlet vardı hani......

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ben dirseğe kadar bekliyordum sadece parmak atmışlar.
    Parmak önden altıştırmalık gibi olması?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu ahaliye .
    https://www.sozcu.com.tr/2022/dunya/...misti-7167671/

kıymışlar prensese Reha abi

İTO:
    -İstanbul'da Mayıs'ta perakende fiyatlar aylık %5,84
    -İstanbul'da Mayıs'ta toptan fiyatlar aylık %5,76
    - İstanbul'da Mayıs'ta perakende fiyatlar yıllık %87,35
    - İstanbul'da Mayıs'ta toptan fiyatlar yıllık %79,12

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 233/993 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •