Onemli Gunler Banner
Sayfa 24/72 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 572 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Altın vurus 5

Altın vurus 5

5 Kasim haftası grafikler bu şekilde oluştular;

XUSIN EURO

XBANKAEURO

XBANKA YAKIN CEKIM

XU30EURO

XUSIN YAKIN CEKIM

Esas Çarpışma önümüzdeki haftalarda olacak sanki?
    Son düzenleme : bikmisbroker; 05-11-2021 saat: 20:06.
    YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    XBANK, Günlük, 5Kas21

sn bikmişbroker öncelikle görüşlerini önemserim ve bu başlığı gördüğüme sevindim. 3-5 senedir yoktunuz, daha önceki altın vuruş başlığı açtığınızda 1 yıl içinde dolar bazında 2 katı gibi prim yapıldığını hatırlıyorum. merak ettiğim teknik analize göre hangi indikatörler bu başlığı açtırdı? teşekkürler.

Son olarak Sari Gaci (xaueur) karikatürümüzü EURO olarak da koyalım şuraya.
    Size ne anlatıyorsa onu anlayın ama olur mu?
    Bana bir şey sormayın lütfen.

KISA VADE

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sn bikmişbroker öncelikle görüşlerini önemserim ve bu başlığı gördüğüme sevindim. 3-5 senedir yoktunuz, daha önceki altın vuruş başlığı açtığınızda 1 yıl içinde dolar bazında 2 katı gibi prim yapıldığını hatırlıyorum. merak ettiğim teknik analize göre hangi indikatörler bu başlığı açtırdı? teşekkürler.
    Burada sergilediğim 'indikatörler' size yeterli gelmiyor ise, bir de 'tecrübe' indikatörü ekleyin derim.
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Burada sergilediğim 'indikatörler' size yeterli gelmiyor ise, bir de 'tecrübe' indikatörü ekleyin derim.
    duymak istediğim de buydu. zira 3-5 senede indikatörler mevcut durumlara gelmişti.

7.  Alıntı Originally Posted by bikmisbroker Yazıyı Oku
    Borsa ile ilgili yatakta okunacak kıvamda (kakara-kikirili) bir kitap yazmaktayım.
    Para piyasalarındaki 43 yıllık tecrübelerimden hareketle.
    İlk defa böyle bir işe soyunmuş bir kişi olarak da çok heyecanlıyım.
    İmza günü mü dediniz? Hayali bile çok güzel.

Bu forumda ve 'para nasıl kaybedilir' başlığı altında paylaştıklarımı birkitap haline getirme noktasından hareketle bu fikir ortaya çıktı.

Sent from my iPhone using hisse.net
    en az 15 yıldır takip ederim şimdiye kadar benim için en degerli topik para nasıl kaybedilir bazı yazıları da miras olarak yazıcımdan çıktısını bile almışımdır ... çok şey katar okumasını bilene ...tecrübe parayla satın alınmaz okuma insana çok şey katar .yolunuz açık olsun kitabınızdan 1 tane sipariş verecem .

yatırım tavsiyesi degildir .

8. Düşen trentin kırılmasını sabırla bekleyeceğiz .

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 24/72 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •