Sayfa 243/1001 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1. Her şeyin mugalata nuriş !

Dorlarin egrmenligi karanlık cağın başlangıcıdır, degil medeniyet kurmak..

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Egeli, işte bu yüzden bende biraz beklemeye karar verdim,elbet bu bedava bulmuş gibi ederini ,değerini araştırmadan,İstanbul dan Trakya nın bir köşesindeki tarlaya bahçe parası veren doğa sever arkadaşlar çok değil bir sene sonra ayıkacaklar....sizin dediğiniz gibi aldıkları araziyi emniyete almak bir dert,işlemek ayrı bir dert,emanet ettiğin adam para bile versen öylesine bakacak,bu arada umuyorum bu korona tehlikesi de bir şekilde çözülürse,ben ne anlarım bu işten deyip tekrar Ege ye,Akdeniz e akmak için satılığa çıkaracaklar,o zamana dek istediğim gibi bir arazi bulamazsam ben ve benim gibiler gerçek ederinde bu arazilere talip olacak...not:benim bu arkadaşlardan tek farkım,tarımdan falan anlamam değil,uğraşacak bol vaktim olması ve bu çevredeki her yerleşim yerine araçla 5-10 dk içinde gidebilmem...
    Mesela üstte hayvancılık yazmışlar. Ben hiç köyde yaşamadığım için detayını bilmem ama hayvan sahibi olduğunda her gün o hayvanlarla ilgilenmek zorundasın öyle ben 2 hafta gezip geleyim yok. Her işin kendine has zorluğu var.
    Aslında herkesin ihtiyacı olan, amerikan rüyası olarak pazarlanan banliyö hayatı. Benimde beklentim o yönde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. Iyonlarin konuştuğu dil grekçe değildi ama germanic dillerle de ilgisi yoktu..

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn. Egeli,

Aslında bu işleri para kazanmak için değil de hobi amaçlı yapıp kendi meyve sebzesini yetiştirmek için bahçeye,terasa saksıda vb ekebileceğiniz bodur meyve fidanları da var. Bunlar bence daha uygun buradaki arkadaşların çoğu için. Aşağıya bir link koydum, ben de birgün bahçeli bir villa alırsam bunlardan düşünüyorum...

https://www.gittigidiyor.com/yapi-ma...CABEgJu0fD_BwE
    Biz işte yazlıkta domates, biber yetiştiriyorduk. Bahçıvan veya komşu yoksa tercihen kalman veya her hafta sonu gidip sulaman gerekiyor. Ha keyifi mükemmel ama seni oraya bağlıyor.
    Balkonumda iki adet limon ağacı var saksıda 2 yıldır duruyor. Daha limon göremedik ama bol bol çiçek saydık. Çevrede bolda limon ağacı var bakalım nasıl ilerleyecek.

O egeli ben değilim

5.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Mesela üstte hayvancılık yazmışlar. Ben hiç köyde yaşamadığım için detayını bilmem ama hayvan sahibi olduğunda her gün o hayvanlarla ilgilenmek zorundasın öyle ben 2 hafta gezip geleyim yok. Her işin kendine has zorluğu var.
    Aslında herkesin ihtiyacı olan, amerikan rüyası olarak pazarlanan banliyö hayatı. Benimde beklentim o yönde

bırakın 2 haftayı 2 gün ben hasta oldum diyemezsiniz..

Son durum :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan ilk kez olumsuz şeyler yazdı ..

Bakan Koca: İyileşen hasta sayımız yeni vaka sayısının altına düştü. Yoğun bakıma ve solunum cihazına ihtiyaç artıyor: Hedeften uzaklaşıyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

dün 1459 olan vaka sayısı bugun 1562 , dün 14 olan vefat sayısı bugün 15 . ?dün 284 olan entübe hasta sayısı bugün 290 , dün 684 olan yoğun bakım hastası bugün 717’ye yükselmiş durumda .Üst üste 2 gündür yeni vaka sayısı iyilesen hasta sayısından fazla .

Sayfa 243/1001 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •