Sayfa 245/560 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 4478 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

gerçekten çok büyük şanssızlık yazık olmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

konuşturma şu herifi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    konuşturma şu herifi
    Başkanım bukadar kör topal, boş konuşan birini görmedim Yerin dibine girmişiz hala ne anlatıyor , Acaba inanıyor mu kendisi onu merak ediyorum ..

Bu sondu bir daha yazmayacağım ona .. Umutsuz vaka .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

sanirim bu sene TS ve Bursa dan sonra anadoludan 3. bir sampiyon cikacak.

UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda Fenerbahçe deplasmanda Anderlecht ile karşılaşıyor. Bu mücadele 25 Ekim Perşembe günü TSİ 19:55'te başlayacak. Anderlecht - Fenerbahçe maçının CANLI yayımlayacak kanal ise henüz açıklanmadı fakat Anderlecht-Fenerbahçe maçını daha önceki maçlarda olduğu gibi beIN Sports'un yayınlaması bekleniyor.......

Başkanımız Ali Koç ve Başkanvekilimiz Semih Özsoy, Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile oynadığımız Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 3.hafta maçında sakatlanarak hastaneye kaldırılan, bugün de bir operasyon geçiren oyuncumuz Tyler Ennis'i, Ulus Liv Hospital'da ziyaret etti.

Sol bacak kaval kemiğinde deplase kırık olan Tyler Ennis'le bir süre sohbet ederek moral veren Başkanımız Ali Koç ve Başkanvekilimiz Semih Özsoy, oyuncumuza desteğini de gösterdi..........

Fenerbahçe, Erick Green ile sezon sonuna kadar anlaşmaya vardı. (beIN SPORTS)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Geçen yılda iyi değildik ama bu yıl geçen yilla yan yana konamayacak kadar kötüyüz.. 2-0 ‘dan 2-2’ye geldi belki kazanacağız ama takımın öz güveni Yok bizim içimizde umut yok .. Lig’de 9 macta 9 puan alan 6 gol atabilen takımın iyi olduğunu söylemek mümkün değil .. Gelecek yıl Avrupa’ya gidememe durumuyla karşı karşıyayız .. Macı izliyorum ama zevksiz ve kötü sayılacak bir oyununuz var

Sayfa 245/560 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •