Onemli Gunler Banner
Sayfa 25/96 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 761 madde; 193 - 200 arası.

Konu: MPARK - Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş.

ederini bulmaya çalışıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. ne zaman yükselir bu kağıt ? YTD

4. Herhalde halka arzdan gelen parayla borclarin bir kısmının ödendiği ilk ceyrek bilançoda. Veya ne zaman yükseltmek isterlerse

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

para girişi - - - - - - - - - - - - - - - - para çıkışı

6. şirketin işleri iyi gidiyor mu acaba ? pek çok özel hastanenin kapandığını duyuyorum çevremde...demek ki işler iyi gitmiyor özel sağlık sektöründe... ne dersiniz ?

YTD

Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    Herhalde halka arzdan gelen parayla borclarin bir kısmının ödendiği ilk ceyrek bilançoda. Veya ne zaman yükseltmek isterlerse

7. Vergi dairesine aciklanan geçici gelir tablosuna göre bolca kambiyo zarari ve finansman gideri yazmış. Ama satışlar fiyat tespit raporuna göre düzenli olarak artıyordu. Ana problem hızlı büyüme kaynaklı borclanma zarari. Onun da bir kısmını halka arzla kapamış oldu. Sonuç olarak Türkiye'nin en büyük sağlık kuruluşu. Eger büyüme/kazanç dengesini doğru konumlayabilirse yatırımcısına kazandırır. Fiyatı şu eder, bu eder suni yorumlarına pek katılmıyorum. Sonucta 10 civarı benzer kurumla karşılaştırılıyor ve ona göre fiyat veriliyor. Aslinda buna göre iskontonun iskontosu söz konusu. Su anki fiyat hareketleri de cok gercekci değil çünkü işlem gören lot sayısı tahminimce çok düşük. Zaten büyük çoğunluk yabancinin elinde. Dün alip bugun kaybetmek istemez, gerek gördüğünde kalan payi da toplar. İlk ceyrek bilançosu önem arz ediyor. Halka açılmalar markalaşma anlaminda da pozitif katki saglar diye düşünüyorum. Biraz bekleyip görmek lazım sanki. Ytd.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 25/96 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •