Sayfa 25/1002 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Misal bir aile büyüğüne hayat sigortası yaptınız ödüyorsunuz orada da 75 yaşına kadar teminat yaptırılıyor oradan da atıyor bunun. Yaşı ileri her an ölebilir yüksek ölüm teminatı ödemeyelim diyorlardı birikmişi verip onda da kapı önüne koydular .

Küçük puntolarla dikkat etmek gerekiyor firmaların
    Vay canına amma ince hesap yapmışlar. Diyelim 60 yaşında 100K lık sigorta yaptırdın 2K prim ödedin,
    61 yaşında 102K lık sigorta yaptırıp 2.5K prim,
    62 yaşında 104.5K... şeklinde arttırıp çocuklara garanti tazminat almak vardı. Tabi ölümsüzlük icat edilmezse

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ekonomi çok iyi o sebeple 1 aylık ana sponsorluk bazi dizilerde bölüm başı 40 bine bile değil ama veren yok
    Dostum ODTÜ'lüye bir sponsor bulsana 60 bin takipçi boru değil...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Geçen yıl sabah yazlığın site kapıcısı bizi çağırdı.sitenin önünde park ettiğimiz arabalara gece sarhoşun biri çarpmış üç araba zincirleme birbirine çarpmış arabalardan biru benim.12 bin hasar ve 7 bin değer kaybı parası total 19 bin lira ödedi sigorta.sagliga yedi yıldır hiç isim düşmedi.insallah da düşmez ömrüm boyunca boşa para öderim.bu forumda yazan arkadaşların maddi durumlarıni eğitimlerini düşününce sigortaya bakışları beni çok şaşırttı.diyelim bir araba geldi çarptı önemli bir ameliyat olmanız gerekti ne yapacaksınız çocuğunuz düştü bir yerini kırdı apandisit ameliyatı gerekti devlete mi gideceksiniz.
    Sayın doktorum,bu gibi durumlarda tabiki devletin hastanelerine gideriz,oradaki doktorlar da gayet iyi.....

4. Hiç doktora gitmemiştim. Bilmiyorum nereye başvurulur falan. Randevu alacaksın dediler. Hemen randevu da sağlık ocağından veriyorlar. Bende zati bir şey yoktur modlarindayim. Neyse ASM'ye gittim,doktor hanım "Siz hiç bugüne kadar tahlil falan yaptirmamişsiniz, bütün tahlilleri istedim" dedi. Iki gün sonra tahlil sonuçları için gittim. " Hemen dedi dahiliyeye randevu alın, bir an önce gidin" ben bilmiyorum ya yardımcı oldu bir şekilde ertesi gün devlet hastanesine gittim. Sonra orada da tahliller, başıma neler geldi neler. Eskiden üniversite hastaneleri iyiymiş.
    Mesela ben Asm ve Devlet hastanesine gittikten kısa bir süre sonra bir özel hastanede ameliyat gecirmisim. Ama benim haberim yok. Sonradan enabıza girince gördüm. Be im sağlık bilgilerimi nereden buldular? Ya Asm'deki doktor verdi ya da Devlet Hastanesindeki doktor. Çünkü arada az bir zaman var.
    Öyle her özel hastane de iyi değil. Çok iyi yönetilen devlet hastaneleri var. Çok kötüleri de var.
    Fakat en iyi sağlık hizmetini özel Acıbadem gibi hastanelerde alabilirsiniz.
    Bunun için de tamamlayıcı sigortaya ihtiyaç var.
    Çok daha ani başa gelebilecek olaylar var. Mesela arabayla gidiyorsunuz ve bir kaza oluyor. Artık Omurilik Felclisisiniz. Omuzlarinizdan aşağısı tutmuyor. Ve sondalisiniz.
    Her şeyi düşünmek lazım abi.
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 11-09-2021 saat: 09:42.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5.  Alıntı Originally Posted by narin Yazıyı Oku
    https://twitter.com/NoContextSag/sta...419544584?s=20

dostum ayva
    kıskanananlar çatlasın
    kahkah
    Abi kiskananlar demişken, yukarıda da sonda diye mesaj yazdım ya bu ikisini bağlayalım.

Uzun süre sonda kullanımının çok sakıncaları var. Kanser yapabilir, mesanede taş oluşumuna sebep olabilir, mesanenin kuculmesine sebep olur falan filan. Herkesin büyükleri var ve yaşlı insanların çoğunda bir sonda süreci yaşanır. Işte tek kullanımı sondalar var ve Ankara'da üretilen hi-slip sonda var.
    Ingiltere, Fransa, Abd gibi ülkelerde bu ürünü kullananlar bu ürünü sosyal medyada övüyorlar hatta dua ediyorlar. Onlar kiskanmiyorlar da biz övünebiliriz.

Yeter ama yahu , sabah akşam mesaj mi sileceğim ? Siliniyor hala aynı muhabbet ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Dolarda 8,18 lere doğru bir geri çekilme bekliyorum. Şimdiye kadar hep tutturduk, bakınız bunu da tutturacam. Dolar tutan kizabilir ama forumlarda tahmin yapılır.

Bakınız birlikte takip edelim, nasıl para kazanılır uygulamalı göstereyim.

Saygılar.. .

Sayfa 25/1002 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •