Sayfa 25/1027 İlkİlk ... 15232425262735751255251025 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Sabah yorumumuz da ne dedikse o biz de yalan yok...

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Merkezin elinde bir silah ve tek mermi var oda faiz.
    Bu silahı buralarda kullanırsa sonra ne yapacak?
    Halkbakası davası veya yeni not ndirimleri ile?
    Yada ani global dalgalara, veya dış saldıralar..
    Çok acı bir biçimde açık hale gelmeyecek mi?
    Niye dış saldırılara karşı zayıfmıyız ki.Saldırsınlar evelallah biz türküz.Reis seçilsin 24 haziranda gerisi kolay.16 yıl nedir be.Bir çocuk doğsa daha yeni liseye geldi.Daha üniversitesi var doktorası var,lisansı var Bekleyin hele biz bu gavurlara pabucu ters giydirmezsek ben ne olim.Valla ben bu muhaliflere çok sinir oluyorum .Neymiş dolar 4.78 olmuş,inanmıyorum diyorum dinlemiyorlar ki,ekranda öyle yazıyormuş.Sen her yazılana ne inanıyorsun.Ya gavurlar yazdırıyorsa dur bir bekle 24 haziranı,sen reisi seç biz sonra şeetçez o konuyu.Şeetme işi tamam, merak etme bekle hele.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    forum yöneticisi gelecek ve hesap verecek ne bu rezalet sadece 1 saat içinde verdiği zarar ölçülemez
    Hareket tam 01:07 de başladı topik açılışı 00:46
    21 dk sabredebilmiş usd

tebrikler sayın güneysuya bu rekoru kimse kıramaz %2,86 (4,6780-4,8120)

Dolar/TL'de rekor sonrası tansiyon hala yüksek
    Döviz3 dakika önce (23.05.2018 10:37)

© Reuters. © Reuters.

Investing.com - Dün gün içinde 4,67’yi aşarak rekor kıran USD/TRY kuru gece Asya seansında 4,81’i aşarak zirveyi tazeledi. Nisan ayı başında yine 4,06’ya yükselerek ilk 4,0 üzeri rekor denemesi de Asya seansında olmuştu. İç ve dış nedenlerle yükseliş yaşayan kurun bu anlık hızlı hareketlerinin seans değişimi ve işlem kapatma emirlerinin iptal edilmesinden kaynaklandığı düşünülüyor.

Türk Lirası tarafında önce ekonomik göstergelerdeki bozulma, ardından jeopolitik riskler değer kaybı yaratırken son olarak da siyasi belirsizlik ve TCMB’ye dair beklentiler değer kaybının rekor seviyede olmasına neden oluyor.

Piyasalar, TCMB’nin Haziran toplantısından önce faiz artışına giderek müdahale etmesini beklerken merkezin sessizliği TL’deki düşüşü hızlandırıyor.

2018’e 3,77 seviyelerinde başlayan USD/TRY kuru yaklaşık 6 ayda %20 değer kaybı yaşadı ve TL, Arjantin pesosundan sonra dolar karşısında en çok değer kaybeden para birimi oldu.

USD/TRY kuru rekor sonra 4,78 üzerinde fiyatlanıyor ve alımların devamında kurda 4,85 seviyesine doğru ataklar devam edebilir.

Döviz kurlarında görülen en yüksek seviyeler:

USD/TRY 4,8124

EUR/TRY 5,6887

GBP/TRY 5,54

Gram Altın 199,54 TL

Sepet kur 5,21
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sabah yorumumuz da ne dedikse o biz de yalan yok...
    Sayfalar arasında gözden kaçırmış olanlar için aşağıda tekrardan paylaşayım.

Dolarda dün akşam yine nokta atışı yapıldı ülkede erk sahibi hayınlar yapılması gerekeni yapmazsa bugün bir parça aşağı çekilip gel gel ile shortçuları donsuz bıraktıktan sonra yeni hedef 4.82 ve üstünün tekrar gösterilmesini engelleyecek ne var ? Umarım hayınlar hayınlıklarını bırakıp yapması gereken işlere odaklanırlar.

TL’de kayıp +3.18%

Sayın yöneticimin masallahi var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Böylebir kaynak var ama seçim sonucu bıçak sırtındayken risk alınıp 24 Haziran bekleniyor pompalamak için Hiç inandırıcı gelmedi.

http://www.mynet.com/haber/guncel/me...tuyu-4140874-1
    24 Hazirana kadar dolar alın diyor, bu da hayın çıktı

8. bugun 5 olcak herhalde

Sayfa 25/1027 İlkİlk ... 15232425262735751255251025 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •