Sayfa 251/670 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 5356 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Gemiyi sessizce ilk terk edenlerden biri de @katti hocaymış meğerse.
    Rsı yemedi herhalde çok iddialı idi

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Horasanlı'nin yazdıkları neden silindi?
    yanlış bir şey mi vardı, kim şikayet ediyor?

adam doğruları yazmış, aksine millete yüksekten bu hisseyi aldırıp ters işlem yapan varsa SPK'ya şikayet etmek gerekir. yok öyle ytd yazdım v.s. herkesi mesajları IP bilgileri v.s. mevcut. SPK bu ara sosyal medyada hisse pazarlayıp ters işlem yapanlara IPC kesiyor çatur çutur.
    Bir de insider bilgi alanları deşifre edebilseler. Çalışanlar da dahil. Çünkü en uyuz olduğum konu. En son biz duyuyoruz.

Mesela bugün endeks kırmızı iken biz neden yeşili zorluyoruz
    Dipte olduğumuz için değildir herhalde dibin dibi olduğunu yaşayarak öğrendik

Normal şartlarda bilanço beklenti üstü gelecek onu fiyatlıyor
    direniyor diye düşünmek lazım
    ama biz ne düşünüyoruz
    iteledikleri yetmiyor daha fazla iteleyecek kurban arıyor kesin diye düşünüyoruz
     Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Bir de insider bilgi alanları deşifre edebilseler. Çalışanlar da dahil. Çünkü en uyuz olduğum konu. En son biz duyuyoruz.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    farkındamısınız ferbis izahatname olayı dahil son dönemde o kadar insider hareketleri olmuyor. sanırım şirketten kovulan kişilerin hisse hareketleri ile ciddi alakaları vardı onlar gidince insider harektleri azaldı.

HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Gemiyi sessizce ilk terk edenlerden biri de @katti hocaymış meğerse.
    Eski gazcılar federasyonundan birçoğu tüydüler.

Serdars vardı mantıklı tutarlı yorum ve grafiker paylaşırdı sanırım oda sattı.

Uzun zamandır paylaşım yapmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yapılan paylaşım yazılan bilgi yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Horasanlı'nin yazdıkları neden silindi?
    yanlış bir şey mi vardı, kim şikayet ediyor?

adam doğruları yazmış, aksine millete yüksekten bu hisseyi aldırıp ters işlem yapan varsa SPK'ya şikayet etmek gerekir. yok öyle ytd yazdım v.s. herkesi mesajları IP bilgileri v.s. mevcut. SPK bu ara sosyal medyada hisse pazarlayıp ters işlem yapanlara IPC kesiyor çatur çutur.
    Benim yazdıklarımın bazılarını silmişler. Bu yüzden yönetimi kınıyorum, bir hafta hissenete girmiyorum. Taraf tutan hissenete güvenmiyorum.
    Boykota katılan katılabilir. Sonuçta bizim sayemizde reklamlarda para kazanıyorlar.
    Yazmayın
    Giderse zamanı gelince gider yükselir uçar biz yazdık diye çıkmıyor düşmüyor

7. Ne bilanço hareketi yaptı be. Kar patlaması yapacak sanki. Eski günlerini hatırlattı ! Yarın beklenti bitti diye -5 geri verir.

8. 18.00-20.00 nöbetindeyim. Gelen giden yok.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Sayfa 251/670 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •