Sayfa 259/538 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Ikı goz umarım buradaki insanları yakmadın iki göz

Bakalım ne cıkacak

Halahisseeye guvenmemekleberaber satıs yapmadım
    Zarardayız
    Filmin sonunui izleyeceğim
    Herkes kendı kararını kendı versin

Gelelim Z raporuna

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Arkadaşlar, kalanlar adına çok sevindim.
    Hayırlısı olur inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Allah bereket versin kısa vadede güzel kar ettik çıktık. kalanlara bol şans...

grafik paylaşıp kayboliyim

önemli seviyeler; 6,65 - 6,90 - 6,98 - 7,40

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Kuş formasyonunun bozulması için 5.67 den aşağıya inmemeli.(burası kesin olmasada dip gibi gözükmekte) dönmezse gagalamaya devam.
    Ortak satışları belirleyici olacaktır.
    not:sn ibacc sormuş.
    YTD
    5.67 dip demişim buradan tepki vermiş?

YTD

7. Yaklasik 98 bin aciga satis yapilmis 656 dan.bu yuzden tavan olmus olabilirmi.acikciyimi opecekler acaba.sadece sesli düşündüm.y.t.d.

Alıntı Originally Posted by entelekia Yazıyı Oku
    Basit mantık der ki: Görünürde karı bu kadar yüksek bir şirketin ortakları, neden bilanço sonrası hisse satsın eğer daha gidecek yolu varsa, adamlar ortağı olduğu şirketi KY kadar bilmiyorlar mı ? Ya da ortak oldukları şirkete güvenmiyorlar mı ? Bence geldiği yere döner. Ve hatta daha geriye bile gid bilir. Ara Bilanço dediğin şey vergi dairesine sunulan kar değildir. Vergi dairesine sunulan kar yılsonunda belli olur ve vergiye tabidir.Ara Bilanço vergiye tabi değildir. Bakalım yıl sonunda bu kar'ın % kaçını Vergi dairesine sunacaklar. Ayrıca eğer bilanço gerçek değerleri yansıtmıyorsa, toz pembe bir bilanço çizilerek ortakların düşük maliyetle sahip oldukları hisseleri yüksek bedelle satmalarına imkan sağlanıyorsa ki, şimdilik öyle bir gerçekleşmiş durum var yani KAP'a resmen bildirilen ortak satışı var. Yatırımcıyı yanıltmaya yönelik açıklama ve bildirimlerle bir hissenin ederini olduğundan büyük göstererek satmak manipülasyona giren ciddi bir suçtur eğer böyle bir durum varsa. Bu durumda mahkemelere suç duyurusu dahi gelebilir. Bilanço hakkında ilgili kamu kuruluşlarına şikayet de gidebilir. Ki ben hali hazırda bilanço ile ilgili bu şikayetlerin gitmeye başladığını düşünüyorum gerekli incelemeler için.Satışların maliyeti kalemi niye yok bilançoda ? Hangi maliyetle bu kadar arsanız oldu ? Hangi malşyetle bu kadar büyük inşaatler yaptınız ve yapıyorsunuz ? Bilançonun ne kadar sağlıklı olup olmadığını yarın birgünkü hareketlerinden anlarız. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ege perla Yatırım Bedeli (Milyon TL): 490

http://egeperlakonut.com/izmir-isgyo-rezidans.php

Her ne kadar benzer olmasa da Kıyaslamak için paylaştım...!!?

YTD

Sayfa 259/538 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •