Sayfa 26/342 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 201 - 208 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Alıntı Originally Posted by imhotep Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklarim referandum dan sonra tekrar hareketlenecegimizi düşünüyorum. 4 un altinda yuksek miktarda lot gormedim hic. Merak eden olursa normal bir borsa gününde 5000 lot koysun direk aliyor sonra ölü taklidine devam ediyor.Günlük cu yeri kesinlikle degil al sat yapamazsin hacim cok düşük. icimden hep egprofil gibi ucup gidecek gibi geliyor. Referandum oncesi cikmayi düşünüyordum ama spek olsam da referandum öncesi toplardim herhalde. Uzun vadede bekleyenler icin sorun yok gibi duruyor kagit.
    UV ler için sıkıntı yok bencede...yalnız yabancıların porpak tan cıkması bn pek iyi gelmedi.neden son zamanlarda yabancılar satıp cıkıyorlar....bu durumda bakab yabancı ortak bulmaz.siddetli rekabetten dolayı da satıslarını yeternce artıramıyor...ornegın liptonun bazı amabaj tiplerini mondiye kaptırmısşlar...bnece gec kaldılar ortaklık konusunda...temettu de yok..tek beklenti bedelsiz vs...bu saatten sonra tek ot satmadan beklemeye devam.dusersede alırız...doviz riskinden en olumlu etkilenecek şirketlerin basında geliyor...kurumsal sirket olsaydı bu kagt ucardı....ytd

2. Ben 2/3 dedim ama incelediğim kadarı ile Propak, Bak Ambalaj'ın 1/3'ü kadar. Probak 2015 yılında yaklaşık 25 milyon dolar ihracat yapmış. %60-65 civarında ihracatı var. Bu da demektir ki toplam cirosu 40 milyon dolar yani 35 milyon euro civarında. Bak Ambalaj'ın cirosunun 90-95 milyon euro olduğu düşünüldüğünde bu da yaklaşık 1/3'e denk gelir.

3. Ekranım sürekli açık, bakab ı izliyorum, hangi kademeye ne giriyorlar, ne alıyor ne satıyorlar sürekli takip ediyorum, KY kalmadı spekülatör geçinen ağalar, yani elinde 5-10 bin lot olan kalmadı, şimdi isin zor kısmı başladı spek icin, örneğin bir abimiz var bu forumda 15 yıldan beri bu hissede kendisi, öyle 10-20 bin degil rakam telaffuz etmeyeceğim ama ciddi miktarda Malı oldugunu biliyorum, bendede 5-10 bin lot degil çok daha fazlası var, yanı diyeceğim bu spek efendi, cingene pazarı gibi tahta yapıyor, 3-5 bin lot alim satımla eglenip durur öyle, ben söylüyorum hep, buralar benim satış seviyelerim asla olamaz, 8-9 TL.fiyatı gormesi lazım once spek amcada tabiki kazanacak ama vermeden almak Allah'a mahsustur, verecekki alacak, Böyle devam ederse bende almaya devam edecegim 3-5 Allah ne verdiyse, zaten hep diyordum almayanı dovuyorlar diye, 2,80 TL.li fiyatlardayken, 4 lere geldi, kimse kalmadı, Benim ve bu durumda olanların malını bu fiyatlardan almalari mümkün degil, en azından benim malımı bu fiyatlardan alamazlar, probak satisida nihayetlensin, ayni korozo gibi, isterse 8-9 a çekmesinler,
    Görüşlerim bana aittir, kimseyi bağlamaz, asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Tahtayi izliyoruz dedik ya, son saniyede bir ağa 4,00'a 52 bin lot alış yazdı, ağa korkma 152 bin lot alış yazsanda bu cingene pazarcısı spekler bu fiyatlardan Mal veremezler, hatta senin üzerine hemen 4,01 e alış yazarlarki mal sana gelmesin, dene bak ve gercegi gör, 52 K 4 e alış yazan ağa ya selam olsun,

Sayfa 26/342 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •