Sayfa 270/520 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

Galipağa

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Batık kardeş sen adamın dibisin senin gibi adamın hası bu forumlarda zor bulunur emeğine sağlık
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. Galip , bu hisseye girmeden önce şirketin sermayesi 100 Milyon TL. , fiyatı 1,60 TL. ve özsermayesi 375 Milyon TL. idi.Bugün ise , sermaye 250 Milyon , özsermaye 474 Milyon ve fiyat 0,94 TL. Neye göre, fiyatı ucuz diyenlere cevap olsun.

4. bir haftalık takasları kıyaslandığında topyekün satılan hisselerin hangi aracı kurumdan yapıldığı belli demek ki o aracı kurum kendinde olan senetleri değil başkasını veya kurumun senetlerini satıyor. izim belli olmasın diye mi acaba ne dersiniz
    yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Galip , bu hisseye girmeden önce şirketin sermayesi 100 Milyon TL. , fiyatı 1,60 TL. ve özsermayesi 375 Milyon TL. idi.Bugün ise , sermaye 250 Milyon , özsermaye 474 Milyon ve fiyat 0,94 TL. Neye göre, fiyatı ucuz diyenlere cevap olsun.
    Eski pddd 0,42 imiş, şimdiki 80 kuruşa denk geliyor senin dediğin rakamlar doğruysa

6.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    sizin dediğiniz wep sayfasını takip ediyorum. Lakin oradaki yazılanları okuduğumda içimde hep bir şüphe kalıyor. Çoğu her şeyi abartıyor hissiyatı veriyor insana ayrıca ky sabırsızdır. Biraz zarar yazsa sabırsızlığından kısa sürede zararına satar. b enim şahsi fikrim bu hissede zararı azaltmak için alım yapmaktansa başka senede yatırım yapar ozgyo senetlerin ne kadarsa satar alır maliyet düşürürüm. ilave para yatırmak benim için akıl karı değildir.
    yatırım tavsiyesi değildir.
    Dostum o sayfa harbiden beş para etmez tabiki birçoğu yalan dolan,ama ne kadar çok yorum varsa hisseye o kadar çok bulaşan var,bir dünya ky hissede,ky hisseyi yukarda alıp aşağıda satmaya ne zaman başlarsa spek o zaman hareketi başlatır bu kesin,ben şimdilik maliyet düşürmem hareket başlarsa maliyetime gelir,o gün 1.09 gördüğünde haberim olsa basar geçerdim kâr bile etmiş olurdum
    Bu tahtada herşey beklenir patron ne zaman karşılayacak onu merak ediyorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Batık kardeş sen adamın dibisin senin gibi adamın hası bu forumlarda zor bulunur emeğine sağlık
    Rica ederim kardeşim.Bulunduğum hisselerde paylaşırım,elime mı yapışacak
    .Hatta elimde olmayan hisseler için bile çok paylaşmışmışım var...Ama son günle de moralim çooookk bozuk.aldığım düşüyor,sattığım fırlıyor..para hergün eriyor...moral sıfır yani.bugün yine aldım bundan maliyet düşsün diye,inşallah tez zamanda yükselir,zararlarımızı kurtarırız...Mevzu açılmışken bende 2 kelam edeyim...bence buralardan daha aşağı inmemeli,indirirlerse kimin eline ne geçecek,ama 3 gün sonra,ama 15 gün sonra ,ama daha sonra mutlaka yukarı yapacaktır...görüşümdür..kesinlikle ytd.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Bir kağıdı mutlaka yükselecek diyerek alım yapılmaz.çünkü aylarca yıllarca sürünen kağıtlar var.bu kağıdı haşl ky alıyor kim ne derse desin.herkes fikrini paylaşacak tabiki ama hisse ucuzdu diyerek pazarlarsan burada sana biri bir şeyler söyler bunda incinmemeniz lazım.insanların maliyeti 1.50 ve yukarısıyken burda ucuz edebiyatı yapılamaz.ucuzsa değerliyse niye yüzde 21 düştü sadece bu hafta.lafla peynir gemisi değil hiç bir gemi yürümez galibin gemi hiç yürümez.tonlarca zarar var kağıt endeks yüzde on arttı bu hafta ve hala aşağıda gözü dalga geçmeyin sizin gibi yazanları 1.70-80 lerdeyken çok deşifre ettim öyle soyguna çanak tutmak yok

Sayfa 270/520 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •