Sayfa 271/520 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Dostum o sayfa harbiden beş para etmez tabiki birçoğu yalan dolan,ama ne kadar çok yorum varsa hisseye o kadar çok bulaşan var,bir dünya ky hissede,ky hisseyi yukarda alıp aşağıda satmaya ne zaman başlarsa spek o zaman hareketi başlatır bu kesin,ben şimdilik maliyet düşürmem hareket başlarsa maliyetime gelir,o gün 1.09 gördüğünde haberim olsa basar geçerdim kâr bile etmiş olurdum
    Bu tahtada herşey beklenir patron ne zaman karşılayacak onu merak ediyorum
    sitede yazanların büyük %90'nın üzerindekinin ellerinde max 100 - 2500 lot vardır her birinde die tahmin ediyorum. Ayrıca seansı izlerseniz bu kylerde öyle hareket edecek biri yoktur.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Bir kağıdı mutlaka yükselecek diyerek alım yapılmaz.çünkü aylarca yıllarca sürünen kağıtlar var.bu kağıdı haşl ky alıyor kim ne derse desin.herkes fikrini paylaşacak tabiki ama hisse ucuzdu diyerek pazarlarsan burada sana biri bir şeyler söyler bunda incinmemeniz lazım.insanların maliyeti 1.50 ve yukarısıyken burda ucuz edebiyatı yapılamaz.ucuzsa değerliyse niye yüzde 21 düştü sadece bu hafta.lafla peynir gemisi değil hiç bir gemi yürümez galibin gemi hiç yürümez.tonlarca zarar var kağıt endeks yüzde on arttı bu hafta ve hala aşağıda gözü dalga geçmeyin sizin gibi yazanları 1.70-80 lerdeyken çok deşifre ettim öyle soyguna çanak tutmak yok
    Kardeş yazına ,üstüme alınmadım,ha bana da diyorsan, ytd demişim zaten görüşümdür demişim.hs bu arada sen bundan bir halt olmaz görüşündesin anlaşılan,saygı duyuyorum elbette.madem güvenmiyorsan niye burdasın. .yanlış anlama fikir tartışması yapıyoruz. Selametle.Bu arada hisse mutlaka yükselecek diye alınmaz demişsin.Hisseyi alan kişi düşsün diye mi alır?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Bu hissenin seansını takip ediyorum. örn. 365.000 lot 140 emir aynı saniyede birden silinebilir mi bu neyi gösteriyor. Bu hissede baskı var senedin yükselmemesi 1,00-TL'nin altında kalması için uğraşıyorlar. Tabiki 1.68 lerden alıma başlayan kurum veya kuruluşlar 2 defa bedelliye katılan kağıdı 11 lere kadar çıkarken satmayan hatta özdericilerin sattığı senetlerin çoğunu alan, bırakın 11 seviyelerden 2-5 seviyelerde satmadığı hisseleri 1'in altında satmak için yüklü hisse satanın amacı ne olabilir sizce şirket battı mı şirketin gönderdiği bilançoda öyle bir şey görülmüyor şimdilik yok ne acaba hissedeki bu durumu borsagündem sitesinde bile haber olan kurum veya kişi şunu unutuyor herhalde sadece sipek olarak yoksun bu hissede elindeki hisseleri alış maliyetinin altına veriyor dolar bazında ve faiz bazında zarar yazıyorsun bir de fiyat bazında senette zarar yazıyorsun. sattığın hisseleri de değişik hesaptan da alıp almadığın bizler göremesek de sattığın hisselerin belki çoğunu bazı sipekler aldı. senedi biraz daha idirirsen belki ÖZERİCİ ailesi bekliyordur. Hedeflerindeki seviyeye geldiğinde senetleri elinden alırsa bakarsın topyekin zararla çıkar borsa tarihinin tozlu sayfalarında adını yazdırırsın kimbiir.
    365 bin lotun 140 emirle verilmesi nin iptali ,olasılık dışı ,en azından 140 emirin 30,50 sı olsun...benim takip ettiğim anlarda böyle birşey görmedim.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. bazen güzel yazılar yazıyorlar yorumcular yorumlardan birsi şöyle '' 11 lerde iken uzak durun düşecek diye yazmayanlar 0,95 olunca herkesin burdakilere iyilik edesi gelmiş bu yaygaracıların çok olduğu yerde olmak güzel'' sizce nasıl

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kardeş yazına ,üstüme alınmadım,ha bana da diyorsan, ytd demişim zaten görüşümdür demişim.hs bu arada sen bundan bir halt olmaz görüşündesin anlaşılan,saygı duyuyorum elbette.madem güvenmiyorsan niye burdasın. .yanlış anlama fikir tartışması yapıyoruz. Selametle.Bu arada hisse mutlaka yükselecek diye alınmaz demişsin.Hisseyi alan kişi düşsün diye mi alır?
    Yok batık kardeşim size niye olsun tabiki de byakıl arkadaşa yazmıştım.siz de ben gibi zaten batmışsınız bekliyoruz işte başka batıkçılar olmasın diye.ben şimdi değil kağıt 1.60-70 arasından beri böyle yazıyorum kağıt yarı yarıya düştü o zamandan beri yaklaşık on gündür yani.haklı çıktım haklı çıkmaya devam edeceğim.bazıları kapıdı övsün ama bir veri yok taban taban aşa gelen günde 80 kademe inerek gelen bir enkazdan bahsediyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    365 bin lotun 140 emirle verilmesi ve aynı anda iptali ,olasılık dışı ,en azından 140 emirin 30,50 sı olsun...benim takip ettiğim anlarda böyle birşey görmedim.
    hisse senedinin adedini örnek diye verdim rakamlar örnekteki gibi yüklü hisse senedim olduğundan seansı izliyorum. tek elden yönetilirse olasılık tek kişi birden fazla emir verip aynı anda siler. Lot adedi az olsada 0,95'lerde de yaptılar bu olayı buna benzer olayları vangd gördüm. bunlar tek bilgisayar ile değil ellerinde birden fazla bilgisayar birden fazla hesap bir odadan yönetiliyorsa şaşmam doğrusu aynı anda sil komutunu aynı anda silerler

7.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    bazen güzel yazılar yazıyorlar yorumcular yorumlardan birsi şöyle '' 11 lerde iken uzak durun düşecek diye yazmayanlar 0,95 olunca herkesin burdakilere iyilik edesi gelmiş bu yaygaracıların çok olduğu yerde olmak güzel'' sizce nasıl

Kafana göre takıl arkadaşım sen boşver onları al alabildiğin kadar.

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Bir kağıdı mutlaka yükselecek diyerek alım yapılmaz.çünkü aylarca yıllarca sürünen kağıtlar var.bu kağıdı haşl ky alıyor kim ne derse desin.herkes fikrini paylaşacak tabiki ama hisse ucuzdu diyerek pazarlarsan burada sana biri bir şeyler söyler bunda incinmemeniz lazım.insanların maliyeti 1.50 ve yukarısıyken burda ucuz edebiyatı yapılamaz.ucuzsa değerliyse niye yüzde 21 düştü sadece bu hafta.lafla peynir gemisi değil hiç bir gemi yürümez galibin gemi hiç yürümez.tonlarca zarar var kağıt endeks yüzde on arttı bu hafta ve hala aşağıda gözü dalga geçmeyin sizin gibi yazanları 1.70-80 lerdeyken çok deşifre ettim öyle soyguna çanak tutmak yok
    İnsanların maliyeti 1,50 TL. ve üzerindeyken , çok ucuz alın demeyen birinin şu andaki 0,94 TL. fiyata ucuz demesi , nasıl mal pazarlamak demek oluyor anlayamadım. Yazmak istediklerinizi , bir mantık süzgeçinden geçirip sonra yazsanız çok daha iyi olur.

Sayfa 271/520 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •