Sayfa 271/1027 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Söylediğinizi oturdum eni konu zaman harcayıp, sayımlarımı gözden geçirip, zaman analizi yapıp inceledim.İmkanlı değil....
    Bu söylem sadece temel analiz yada hissiyat analizi değil de teknik analiz içeriyorsa grafiğinizi görmek isterim.
    Aksi halde bu başlıkta yazılan boş bir muhabbet olarak es geçmediğime zaman harcadığıma pişman olacağım....
    Temel analiz olarak mantıklı geldimi ki teknik için grafik istiyorsunuz.

2. Bonzai adamı bozai diyorum yatıyorum arkadaşlar. İyi geceler diliyorum.
    Başkana benjaminden ekmek yok pasta var bundan sonra.

Yahu amma karamsarsınız..hipotez dayanmıyor size, eksik ayağı hemen buluyorsunuz..acaba dedim bizim bilmediğimiz gözden kaçırdığımız bir husus var mı?..yokmuş..

4.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Söylediğinizi oturdum eni konu zaman harcayıp, sayımlarımı gözden geçirip, zaman analizi yapıp inceledim.İmkanlı değil....
    Bu söylem sadece temel analiz yada hissiyat analizi değil de teknik analiz içeriyorsa grafiğinizi görmek isterim.
    Aksi halde bu başlıkta yazılan boş bir muhabbet olarak es geçmediğime zaman harcadığıma pişman olacağım....
    Zaman kavramı ile grafikleri olaylara bağlamayı öngörebiliyorsanız aylık usd TL dalgalı kura geçiş başlangıç ile son dalga hareketi olarak sistemime yansımıştır.. Hata payımı son çalışmalarımda %9 a kadar indirebildim.. Genel çalışma çerçevem DOW... Sebebi birim lerden aylıklar a kadar çok iyi çalışması.. USD TL de iyi çalışıyor.. Sistemimi ve grafiklerimi paylaşmak istemiyorum lütfen mazur görün.. Bu yönde gelen taleplere genel cevabımdır.. Uzun yıllarımı aldı... Saygılar
    hakuna matara....memento mori.

Benim de hipotezim var,hele yarın londra açılsın deneyeceğim hipotezimi.

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Temel analiz olarak mantıklı geldimi ki teknik için grafik istiyorsunuz.
    Sayın HAKEM
    Bana göre bir ülkenin temel analizi yapılamaz. Para biriminin de ...
    Cbaşkanının İngiltereye gittiğinde faiz konusunda söyleyeceklerini önceden analiz edecek bir temel analiz yöntemi var mı?
    Yada sıcak para akışını saptayabilecek bir yöntem, şu kadar olur dolaresi şuraya kadar indirebilir? Korkunç bir marj...
    Tüm bunların tek bir vektöre indirgendiği yer fiyat grafiği. Tüm haberler, temel analiz sonuçları, piyasadaki insanların psikolojik eğilimleri hepsi fiyatta toplanır. Bu yüzden benim için (tartışma açmak amaçlı değil kesinlikle) teknik analiz vardır pariteler için....
    Bu bağlamda benim için lafı güzaf olan bir şey için mantıklı yada değil ayrımı yapmam abes olur....

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Zaman kavramı ile grafikleri olaylara bağlamayı öngörebiliyorsanız aylık usd TL dalgalı kura geçiş başlangıç ile son dalga hareketi olarak sistemime yansımıştır.. Hata payımı son çalışmalarımda %9 a kadar indirebildim.. Genel çalışma çerçevem DOW... Sebebi birim lerden aylıklar a kadar çok iyi çalışması.. USD TL de iyi çalışıyor.. Sistemimi ve grafiklerimi paylaşmak istemiyorum lütfen mazur görün.. Bu yönde gelen taleplere genel cevabımdır.. Uzun yıllarımı aldı... Saygılar
    Anladığım graftaki zaman analizinde olayları nirengi alıyorsunuz...
    Teşekkürler...

8.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Anladığım graftaki zaman analizinde olayları nirengi alıyorsunuz...
    Teşekkürler...
    Doğal olan budur... ateş bulundu, tekerlek icad edildi demek bunları ancak zamana bağlamak ile anlam bulur... Bilinen bir şeyi yada olayı önceden fiyatlamak gibi... Bazen gerçekleşmesi birşey ifade etmez..
    hakuna matara....memento mori.

Sayfa 271/1027 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •