Sayfa 274/456 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3644 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Görünen o ki 39-48 arası gel gel yapmış yeterince malı satmış
    Kesinlikle şahsi yorumdur dikkate almayın

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Neye göre brüt takas kesinleşti
    Akşama görürsün değilse halen devre kesici girmeyen bist sorumlularının inbeliği olur. Ytd

3. malum çocuklar amacına ulaştı, taban olur artık. spk da zaten buraya kadar çanak tuttu

Sent from my iPad using hisse.net

4. gö... girmiş şemsiye sen hedeften bahsediyon verdiler millete dönüş 0,90 krş şahsimce bakalım ne olacak... milletin ne işi bu tür tahtalarda anlamak mümkün değil metro yaptı geri basssssssıyor bu kadar basit...........

5. Devre kesici geldi.

6. % 14 ü geçince akıllarına geldi hele şükür. Ben zarardan kar yaptığıma sevinmiyorum bunca garibanın bir vatan haini tarafından gaspedildiğine üzülüyorum. Gerçekten içim cız ediyor. Yazık günah. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Akşama görürsün değilse halen devre kesici girmeyen bist sorumlularının inbeliği olur. Ytd
    Adamlar elindeki malı bitirdikten sonra gelse neye yarar
    Tabi gelirse ama bence gelmez gibi seansın bitmesine çok var bu kadar erken tabana yaklaşması neye işaret acaba çözemedim,ya kimse hisseden kaçmasın diye hızlı verdi yada tekrar toplama rakamlarına geldi bakalım nolacak almadım ama izliyorum

8. Kötü oldu...kismet buymuş...bakalim sirketin sermayesi daha nekadar azalacak....kumar olmus burasi...y.t.d....

Sayfa 274/456 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •