Onemli Gunler Banner
Sayfa 293/571 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 4568 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Rakı Sofrası XI

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Irakı Sofrasının gerçek sahibi, karizmasıylan, duruşuylan, gülüşüylen, bu kadar insan arasında bile şak deye belli oluyor!
    Abiler burada paylaştığınıza göre sakıncası yoktur diye düşünüp '' kim kimdir '' şeklinde bir soru yöneltsem nasıl olur? Tabiki söylemekte sıkıntı varsa anlarım . Bir de, biliyorum fazla merak iyi değildir.

En çok da karşıda dokuz köyün ağası gibi oturan abi ve en çok balık etli olan abiyi merak ettim .

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abiler burada paylaştığınıza göre sakıncası yoktur diye düşünüp '' kim kimdir '' şeklinde bir soru yöneltsem nasıl olur? Tabiki söylemekte sıkıntı varsa anlarım . Bir de, biliyorum fazla merak iyi değildir.

En çok da karşıda dokuz köyün ağası gibi oturan abi ve en çok balık etli olan abiyi merak ettim .
    anlatım bozukluğunu giderelim , çok balık etli abi diyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    6 bitmek uzere ayakta kalanlara afiyet olsun
    Son düzenleme : mehmet37; 01-05-2019 saat: 03:09.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku

Yok sakıncası, yok!

Soldan saga dogru, balik etli olan Sn. MedwiG, yaninda kaykilan herif, 9 koyun agasi olan benim yahu, belli degilmi?

Solumdaki Sn. Güneysu, ortadaki Sn. Inferno ve Sn. Hamdido, Cemal bey.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
    7 ye baslayıp duruma göre giderim afiyetle

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok sakıncası, yok!

Soldan saga dogru, balik etli olan Sn. MedwiG, yaninda kaykilan herif, 9 koyun agasi olan benim yahu, belli degilmi?

Güneysu kareli gomlekli olan değil mi tam Rizeli tipi var Hamdido sanırım yazmıyor, infernoo biraz büyük göbekli olan değil mi medwig'in yazma tarzı ve mutevaziligi birebir uyumlu görüntüsüyle, Reha Gaya ha keza öyle.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok sakıncası, yok!

Herkesi ne güzel sade bir şekilde tanıtmışsınız ama bana negatif kendinize pozitif anlamda neden o sıfatlari kullandınız onu anlamadım Balık etli miyim ? Göbek var o kadar , o da olsun tabi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 293/571 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •