Sayfa 30/329 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 233 - 240 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1. Brüt takasa almışlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Ne oluyor hissede pasta atabilecek var mı acaba

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,443
     Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    Anca bakarız bu hisse 3 lerden aldım ama bir lot şimdi diyorum keşke 10 bin lot olsaydım şimdi sıfır araba bakıyordum
    bu hisse de sizde 10 bin lot olacak ve prim yapacak adamlar size araba kazandıracaksa kendisi arabayı kaybedecek demektir, tek tek lotları sayıyorlar yani sizde asla olmayacak hayel

5. Spek amca boşuna uğraşma satmayacağım elimdeki hisseleri.yenisini de alıp düşmesine katkıda bulunmayacağım kıçını da yırtsan 5k duruyor elimde 20 liradan aşagı vermem.7lira maliyetteyim.indir sıkıysa oralara

6.  Alıntı Originally Posted by gfbalex Yazıyı Oku
    Spek amca boşuna uğraşma satmayacağım elimdeki hisseleri.yenisini de alıp düşmesine katkıda bulunmayacağım kıçını da yırtsan 5k duruyor elimde 20 liradan aşagı vermem.7lira maliyetteyim.indir sıkıysa oralara
    Zaten 19 u gördü

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. 11,80 Taban

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bir borsa haber sitesinin yayınladığı haberden:

''Firari manipülatör Mecnur Çolak’ın işlem yaptığı söylenen Beyaz Filo hisseleri 7 liradan 70 liraya yükseldi. İsmi sık sık manipülasyonla anılan, SPK’nın şirket ortakları hakkında sık sık işlem yaptığı şirketin hisseleri iki ayda yüzde 900 arttı.

Benzer işlemler grubun diğer şirketi Flap Kongre’de de yaşanıyor. Şirkete yakın isimlerin de operasyonla ilgili olduğu iddia ediliyor.

Borsa İstanbul 22 Aralık tarihine kadar hisseye tedbir getirerek açığa satış işlemlerini yasakladı. Açığa satışın yasaklanmasıyla hissede işlem yapan isimlerin daha rahat hareket ettiği belirtiliyor. SPK ve Borsa İstanbul hisselerde her türlü tedbiri almasına rağmen firari manipülatör Mecnur Çolak ve oğlu Adnan Çolak’ın operasyona devam ettiği ileri sürülüyor.

Bu arada Beyaz Filo’nun defter değeri 2 lira. 4 liradan 19 liraya yükselen Flap Kongre hisselerinin defter değeri ise 3.6 lira.''

Sayfa 30/329 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •