Sayfa 30/221 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1765 madde; 233 - 240 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    sevgili prenses,

O dediğinizin kokusu alındığında kağıt hiç anlam veremediğiniz bir hareketle . . . . . . . . . . . . Aaaaaaa yav nası 15 oldu bu dedirtir. . . . . . . ama siz o haberlerin değil daha rasyonel seylerin peşinde kosun. . . . . .

saygılarımla
    Mesela hangi haberin ?

2.  Alıntı Originally Posted by aysha Yazıyı Oku
    sn diyojen doğru tespit......birde yargıtayda sonuçlanmış ama açıklanmamış başkent doğal gaz davası var ..şirket lehine sonuçlanırsa 26 30 milyon usd kar yazılacak.....ytd
    Sayın zigana, birkaç mesaj önce sayın aysha'nın mesajını okumuş muydunuz?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Sayın zigana, birkaç mesaj önce sayın aysha'nın mesajını okumuş muydunuz?
    Daha rasyonel demiş ya onu kast ettim

4.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Mesela hangi haberin ?
    Mesela mehmetciğim yönetimi profesyonellere bıraktığını acıklayıp altın hisse işinden vazgecse portföyunude sahibi olduğu İstanbul portföye bıraksa ve şirkete girmek isteyenler prensesimizin kontrolundeki malı net bir şekilde öğrense...... Böylesi bir aksiyon kasaya gelecek 20 30 milyondan cok daha önemli zira tahtaya girmek isteyen şirket karda mı zararda mı diye dikkat etsede ne zararda olan kağıtlar tavan tavan gidiyor. Demekki hissenin kontrolunu sağlamak şirketin kasasındaki paradan daha önemli..... En azından bu aşamada....

Saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Mesela mehmetciğim yönetimi profesyonellere bıraktığını acıklayıp altın hisse işinden vazgecse portföyunude sahibi olduğu İstanbul portföye bıraksa ve şirkete girmek isteyenler prensesimizin kontrolundeki malı net bir şekilde öğrense...... Böylesi bir aksiyon kasaya gelecek 20 30 milyondan cok daha önemli zira tahtaya girmek isteyen şirket karda mı zararda mı diye dikkat etsede ne zararda olan kağıtlar tavan tavan gidiyor. Demekki hissenin kontrolunu sağlamak şirketin kasasındaki paradan daha önemli..... En azından bu aşamada....

Saygılarımla
    Şirket zaten en önemli dönemeci kovit sürecinde atlattı bence. Bu süreçte yeni limanlar ekleyerek fırsat yarattı nakit akışida önümüzdeki süreç de ciddi miktarda artarak devam edecektir. Hisse fiyatı için dediğinize kesinlikle katılıyorum. Kutman hisse fiyatıni kendi seyrine bıraksa hem kendisi hemde yatirimcisini ihya edecektir. Oysa kutman tam tersi Mehmet Bey İstanbul portföyü hisse fiyatıni kontrol etmek için aktif kullanıyor. Ben kimde ne kadar mal var bence biliniyor. Bunu en iyi bilenlerden biri de bence sensin özellikle birini işaret ettiğinizde gore

6. KM 2021 genel kurulunda km emekli olmaya karar vermişken birden karar değştirip 2024 mali yılının genel kuruluna kadar üç yılllığına gph ve glyho nun yönetim başkanlığına devam kararı aldı...Bu kararın km ve global grubunun üst aklının ortak kararı olduğunu düşünüyorum...O yüzden bu tarihe kadar global grubunda birçok gelişmeler olacaktır....seçimle beraber ekonomik belirsizlik bttiğine göre bu tarihe kadar pozisyonların korunmasından yanayım.....ytd......

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Şirket zaten en önemli dönemeci kovit sürecinde atlattı bence. Bu süreçte yeni limanlar ekleyerek fırsat yarattı nakit akışida önümüzdeki süreç de ciddi miktarda artarak devam edecektir. Hisse fiyatı için dediğinize kesinlikle katılıyorum. Kutman hisse fiyatıni kendi seyrine bıraksa hem kendisi hemde yatirimcisini ihya edecektir. Oysa kutman tam tersi Mehmet Bey İstanbul portföyü hisse fiyatıni kontrol etmek için aktif kullanıyor. Ben kimde ne kadar mal var bence biliniyor. Bunu en iyi bilenlerden biri de bence sensin özellikle birini işaret ettiğinizde gore
    ))) öyle demesek iyiydi.....
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

8. Arkadaslar,

Trafik verisi gelmis, Mayis ayi 1.042 milyon. Sirketin yayinladigi projeksiyonun cok uzerinde. 967 k bekleniyordu.

Sayfa 30/221 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •