Sayfa 30/520 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 233 - 240 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bugün temerrüt satışı vardı, açığa satış yapanlar temerrüt tahtasında ihtlyaç duydukları hisseleri almışlarsa gevşemeler olur diye düşünüyorum.
    Toplamda kaç lot açığa satış olmuş acaba? Bu konuda takibi olan var mı?
    Çaycının yaptıgı tahtada açıga satış he zor bence zor daha öncede berada açıkçıları yakaladı çayçı toz yutturdu kan kusturdu açıkçılara bende çaycının oldugu yerde açıgı yapan varsa çaycıdan başkası degildir.

2. 02-03-2018 4,58 tavan
    Gitmesine bişey diyen yok kimsenin parasında gözümüz yok tavan olmasına seviniyoruz umarım tavanlar devam eder yalnız operasyon bitince dönüşte tabana çakınca galipe sövenlere galip ve adamları 10 katı .....
    Her çıkışın bir inişi olacak bir zamanlar bu hissede baya zarar etmiştim bidaha girmedim elinde olana bol kazançlar 4,58 tavan kapattı milyon lot alıcıyla
    Dediğimiz gibi kazanmakta var kaybetmekte,tavan tavan giderken iyiyse taban taban giderkende adamliginizi insanlığınızı bozmayın (sözüm tepede alıp hisse dönünce galipe sövenlere,o kadar zarar ettim ama sövmem adam zorlamı veriyor)hisse tabana dönünce bu msji kopyalayacam hisse dönene kadar topige ugramam artıķ döner mi dönmezmi veya nereden döner biz bilemeyiz kalın sağlicakla
    Umarım yöneticiler bunu silmez galipin yüzünden çok zarar eden biriyim ama kendi hatalarımla olduğu için kızmaya hakkım yok..
    Yazdıklarım kesinlikle şahsi yorumdur

3. Way Galip Bey 3-4 kez ozgyo girdi 2.30 2 lere getirdi ve hep 1.50 ye getirtti hisseyi.Operasyon öncesi Mepette alıyorum dedi kyyi oraya çekti pompaladı sonra gümletti hisseyi sonraki gün euhol alıyorum dedi ozgyo ile aynı gün tavan yaptı ertesi gün ozgyo tavan euhol ky ye geçirdi.Demek ki neymiş bir hisse yükseltilirken bir çok hisseyi yükselteceksin ki dikkati dagitacaksın aynı zamanda aldığı hisseleri satarak da kyyi korkutacaksın.Filmlerde olur ya hani patron veya devlet yöneticisi siyah Mercedes e biner aynı araban 5-6 tane vardır ama sadece birinde asıl adam vardır şaşırtmacaya bak.Hepsi farklı yola gider hangisini takip edeceksiniz.
    Bundan 3 ay önce Cemaş hisse alıyorum bildirimi yaptı Rıza ne yaptı kâğıt yukarı giderken alım bildirimi ile kağıt 2.60 dan 1.30 Lara geldi brüte girdi.Milleti zararla çıkarttılar hisseden bekleseydiler kar ile çıkacaklardı.Bunlar Borsacı değil manipülistçiler borsadaki dolandırıcılar.En azından taktiğini öğrendiniz.

4. Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bist in uygulamaya başladığı vbts (Volatilite bazlı tedbir sistemi) nin hiçbir işe yaramadığı net olarak belli olmuştur artik. Galip sistemin açıklarını çok iyi biliyor ve seans durdurma olmadan hergün %20 yaptıriyor istediği tahtaya. En son bera da da aynısını yapmisti.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şimdi ne olacak pazartesi alım fırsatı verir mi alım fırsatı da vermiyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şimdi biz alırız Spk müdahale eder küçük yatırımcı dostuya spk

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Akıllı olun ne alması!!!
    Bu fiyatlardan alıp yarın ağlamayın..
    Ederi 3 TL idi ağa acikci yakaladı yada o süsü verdi hisseyi dahada yukarı çekti. Aklı olan borsacı bu hisseye bulaşmaz bence. Bırakın kendi çalıp kendi oynasın.
    Elbette Y.T.D.

Sayfa 30/520 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •