Sayfa 31/394 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 3145 madde; 241 - 248 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Bu sermaye arttırımı haberi hisseyi nasıl etkiler

para girişi

para çıkışı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KCHOL Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 7897427000 Yıllık Değ%:50 Ana Ortaklık Payları: 4908740000 Yıllık Değ%:42

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Koç Holding ve Doğuş Grubu Yunanistan’da rakip oluyor-Dünya

Yunanistan Özelleştirme İdaresi (TAIPED) Balkanlar’ın en büyük limanı Yunanistan’daki Alimos için teklifleri aldı.

Dünya'dan Kerim Ülker'in haberine göre, TAIPED’in açıkladığı listede Koç Holding’in Yunan şirketi Aktor Concessios ile konsorsiyum kurduğu kaydedildi. Koç Holding bu konsorsiyumda Tek-Art Kalamış ve Fenerbahçe Marmara Turizm Tesisleri AŞ ile yer alacak. Koç Holding’e rakip olacak Doğuş Grubu da ihaleye yerel bir ortakla giriyor. Doğuşâ€™un ortağı ise bu ülkede birçok projede ortaklık yaptığı Lamda. Zaten ihaleye girecek konsorsiyumun adı Lamda Dogus Marina Investment SA.

Haberin tam metni:

https://www.dunya.com/kose-yazisi/ko...-oluyor/405129
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 31/394 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •