Sayfa 31/687 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 5494 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bakalım pazartesi nolcak herkes satışta hadi hayırlısı diyelim bundan sonra burda kalan olmıycağana göre herkse şöyle bi en az yüzde 6 veya 7 hazırlıklı olsun derim zor toparlar hatta toparlıyamaz 3 lere doğru yolculuk başlar vaktim var ben beklerim diyenlere de iyi beklemeler bu saat den sonra geçmiş olsun dileğiyle keşke bulaş masa idini iyiyde yeni alcak olanlar hiç bulaşmayın üzülmeyin derim saygılarla.

2.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Pazartesi çok can yanar bulaşmamıştırsınız diye umut ediyorum amaç insanların cebindeki parayı almak geçmiş olsun hepimize böyle sürün gideriz az zararı olanlar için nacizane fikrim verin kurtulun üzülürsünüz bulaşmayın gidin paranızı kendiniz yiyin bu kadar sömürülmeyi hak etmiyoruz bizler kimse yazıkdır demez almayın gerçekten söylüyorum paranıza yazık iyi geceler.
     Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Bakalım pazartesi nolcak herkes satışta hadi hayırlısı diyelim bundan sonra burda kalan olmıycağana göre herkse şöyle bi en az yüzde 6 veya 7 hazırlıklı olsun derim zor toparlar hatta toparlıyamaz 3 lere doğru yolculuk başlar vaktim var ben beklerim diyenlere de iyi beklemeler bu saat den sonra geçmiş olsun dileğiyle keşke bulaş masa idini iyiyde yeni alcak olanlar hiç bulaşmayın üzülmeyin derim saygılarla.
    Yatıp kalkıp hep aynı yorumlar... İlk yorumdan son attığı yoruma kadar...

Hisse düşüyor diye sanki zil takıp oynayacak gibi bir tavrı var aslında...

Şikayet ettiği falan da yok.

Tek şikayeti BJKAS'ı başkalarının da alması. Portföyüne katması

Ne hallere düştünüz yahu...

Demek pazartesi düşüş var )

Salı, çarşamba demekki alım vakti, o halde...

Bu psikolojik yorumlar geldiğine göre, birileri hisseyi baskıladığında , baskıladığına demekki pişman etmek gerekiyor...

Ben bu tahtaya gireli 6, 7 ay oldu... HİÇ DE PİŞMAN DEĞİLİM !!!!

Pişman olan varsa, kapı orda, pazartesi dedikleri gibi satıp gitsinler... En azından çeneleri kapanır...

Tahtada baskılayanların, her baskıdan sonra pişman olduğuna da adım gibi eminim...

Yeni yatırımcılar gelsin, baskıladıklarına da bin pişman olsunlar... Zirve yapıp da millet yukarıdan maliyetleneceğine, dip yapıp, dipten alsın , almak isteyen herkes...

Bu fırsatı inşallah vermeye devam eder spek

Sezon sonuna kadar !

Speğin bu şekilde para kazandığına acaba kim inanıyor

Beter olsunlar, yukardan sattıklarını, aşağıdan toplamak için atmadıkları takla kalmadı... O kadar dünya galibiyeti, o kadar gelir...

Elbet birgün hepsi fiyatlanacak.

Elalem bedelli ile para topluyor, Beşiktaş ise maç ve yayın gelirleri ile....

Yakında kredi anlaşması ile kasaya giren para ve muhtemelen Qatar Havayolları ile bir sponsorluk haberi düşecek belki de...

Şafak sıkıştırıyor ve bizimkiler de "millet satsa da tahtayı kaldırsak" diye sesli sesli konuşuyor hepsi aslında

3. takas için sıdıka hanıma teşekkürler..

4.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Bakalım pazartesi nolcak herkes satışta hadi hayırlısı diyelim bundan sonra burda kalan olmıycağana göre herkse şöyle bi en az yüzde 6 veya 7 hazırlıklı olsun derim zor toparlar hatta toparlıyamaz 3 lere doğru yolculuk başlar vaktim var ben beklerim diyenlere de iyi beklemeler bu saat den sonra geçmiş olsun dileğiyle keşke bulaş masa idini iyiyde yeni alcak olanlar hiç bulaşmayın üzülmeyin derim saygılarla.
    La oğuz biz iyimser halimizle vazgeçtik bu sevdadan, sen hala mı burdasın, Allah yardımcın olsun diyecem.. Lakin elinde hisse olduğunu düşünmüyorum, akıl fikir babında, iki sene oldu sanırım bi arpa boyu yol alamadın..

Bizim yönetim de diğer sportiflerden farklı hareket edemedi, hisseyi son bir senedir .iç edip vatandaşı soydurdular ya.. Allah’a havale ettik onları da..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. oguzun bır kabahatı yok...operator denen zat hala bu adama goz yumuyorsa art nıyet ararım...oguz 24 senın sevgılın kız arkadasın varmı dıyecegım herıf ben gay ım deyıp ordanda sıyrılır...hıcmı anana bacına saygın yok...mıllet yorumlarında onları yad edıyor...burda para kazanıp tetıkcılık yapacagım dıye onlara laf soyletmeye degermı....

6. bu takım haftaya vodafon arena da gs ile zar zor berebare kalır diğer hafta kayseriye yenilerek lige havlu atar. orta saha bir tolgay ile atibaya kalmış seneye 3ncü ön eleme turundan uefa ya katılır tabi oraları da geçebilirse. bu tuvalet kağıdını bekleyecez diye ne fırsatlar kaçırdık. allah hissesi olana yardım etsin. bu oyunla bu hoca ile bir cacık olmaz. önümüzdeki seneye bakalım.

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Herhalde Avrupa da yırtınarak ancak iletleyebiliyorlar, Lige enerjileri kalmıyor. Aman dostlar kendi belirlediğiniz stopunuza uyun, aksi halde gereksiz yere canınız çok sıkılır. Dikkat edilirse ana trend aşağı yönlü olduğu için, olumlu haberleri de hiç ediyor. Görünen o ki; belli bir seviyeye kadar 5 iner, 1 çıkar. Tepki için de denemeye değmez

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 31/687 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •