Sayfa 311/1000 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Tcd hisselerinin performansı bugün iyi gidiyor. Çoğu hisse gayet iyi yükseldi. Gün içi işlemlerde hata yapmamislarsa güzel getirecek gibi tahmin ediyorum

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yaşamak direnmektir.

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Tum hisseler rekor kirmisken jale nasil ekside kalir....
    Tek açıklaması var yöneten kişi alıp sattığı hisselerde ters de kalıyor. Toplamda 411 hisse var 211 tanesi artı da 52 tanesi değişmemiş 148 tanesi eksi. Jale eksileri seçmiş. Oysa ki gözünü kapatsan rastgele seçsen artı hisse seçme olasılığın %51,34

Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Tek açıklaması var yöneten kişi alıp sattığı hisselerde ters de kalıyor. Toplamda 411 hisse var 211 tanesi artı da 52 tanesi değişmemiş 148 tanesi eksi. Jale eksileri seçmiş. Oysa ki gözünü kapatsan rastgele seçsen artı hisse seçme olasılığın %51,34
    Siz gecen ayin hisseleri uzerine yorum yapiyorsunuz

Dun yaptiginizin aynisi yapildi ve enaz 200mk arti dendi ama ne geldi eksi 175
    Demekki gecen ayin hisselerinde degiller...

Jale bu aksam eksi yapsin.
    P.tesi cikis vermezsem neyim

Alıntı Originally Posted by albatros01 Yazıyı Oku
    Tcd hisselerinin performansı bugün iyi gidiyor. Çoğu hisse gayet iyi yükseldi. Gün içi işlemlerde hata yapmamislarsa güzel getirecek gibi tahmin ediyorum

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardes jale diyeceksin

6. Shangil ben 3 gün önce TZV Ve ZBK aldım, şimdilik iyi gidiyor. Birkaç gün daha bu şekilde gider diye düşünüyorum.
    TZV 'de valor yok öyle bir avantajı var. Aslında TZT de iyi , o bir gün valörlü. İçlerindeki özel sektör tahvilleri %13 ve %9. Risk faktoru olarak bakilinca. Çok büyük bir fark yok aralarında bu açıdan. Tabi getirisi sana hangisi uyuyorsa ona gore bakılabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Tam tersine alım yaparken adet ile alım yapmak gererrimiş. Ben tutar ile alım yaptım paramın %20 si iade edildi.Gpg twitter hesabından gelen mesaj:
    Merhaba , TEFAS üzerinden alımlarda adet yerine TL olarak emir girildiğinde boyle oluyor en doğrusu ptesi emri pay değeri olandan yuzde bir kadar yüksek hesaplayıp (siz fiyat ne ise o değerden alırsınız ) adet olarak girin . Su kadar liralık yerine su kadar pay seklinde yani
    Bu konu biraz karışık her kurumda değişik uygulama var. Miktar veya tutarla alım girmek bazı kurumlarda sonucu değiştirmiyor. Eğer izahnamede alışta %20 marj konur diye yazıyorsa bazı kurumlar miktarda girilse tutarda girilse o marjı koyuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Siz gecen ayin hisseleri uzerine yorum yapiyorsunuz

Dun yaptiginizin aynisi yapildi ve enaz 200mk arti dendi ama ne geldi eksi 175
    Demekki gecen ayin hisselerinde degiller...
    Yanlış anladınız üstat ben eksi ya da artı yazacak demiyorum önümüzdeki 3 gün için. Zaten hisseleri takip etmeyi de bıraktım. Çünkü belki şu anda o hisselerin hiç biri jalenin elinde yok geçen ay ki dağılıma göre yorum yapmak zaman kaybı. Telefonla bilgi alabilirsek sadece yorum yapabiliriz geçen ons da olduğu gibi. Yukarıda ki asıl mesajım şuydu bist de 411 hisse var an itibariyle 211 i artı da. Bu piyasada fonda eksi getirmek zor. Gözünü kapatıp seçseniz yüzde 50 oranında + olan hisseye denk gelirsiniz zaten :D Onsdan da ders çıkardığını varsayarsak kesinlikle önümüzdeki 3 gün için eksi yazmamalı diyorum aslında yorum olarak.

Sayfa 311/1000 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •