Sayfa 319/1001 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Erdoğan: Çalışanların refah düzeyini yükselteceğiz

Erdoğan: İşsizlik oranını %7 seviyesine gerileteceğiz

Erdoğan: Karadeniz gazı milat olacak, doğal gaz kullanmayan ilçemiz kalmayacak

Erdoğan: Kamuya işe alımları, görevin getirdiği zorunluluklar dışında mülakatı kaldırarak, gençlerimizin sınavlardaki başarı sıralamasına göre yapacağız

Erdoğan: "Enflasyonu yeniden tek haneli rakamlara düşürerek ülkemizi bu sorundan mutlaka kurtaracağız."

Erdoğan: "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da toplumumuzun hiçbir kesimine hayat biçimi ve kimlik dayatılmasına izin vermeyeceğiz."

Erdoğan: "Türkiye Ulusal Risk Kalkanı Modeli'yle 81 ili afetlere dirençli şehirler haline dönüştüreceğiz. Vatandaşımızın can ve mal güvenliği her şeyin önünde gelir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Kamuya işe alımları, görevin getirdiği zorunluluklar dışında mülakatı kaldırarak, gençlerimizin sınavlardaki başarı sıralamasına göre yapacağız
    chp 20 yıldır
    cemaatlerle işbirliği yaptı soruları çaldı müritlerini kamuya doldurdu
    5 para etmez adamları getirdi daire başkanı genel müdür kurul üyesi hakim savcı yaptı
    general yaptı albay yaptı
    yaptıda yaptı namussuzlar
    iktidar olurssa reis bu işe son verecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    chp 20 yıldır
    5 para etmez adamları getirdi daire başkanı genel müdür kurul üyesi hakim savcı yaptı
    Ne biçim insanlar,akıl alır gibi değil,sanki ülkeyi aynen belirttiğin gibi chp yönetti,zaten yamuk seçmenleride öyle belirtiyor,hükümeti çalıştırmadı diye belirtiyor,pahallılıkta chp yüzünden diyorlar,bazılarıylan birbirimize girdik,markette kasiyer kıza neden bunlara zam yapıyorsunuz diye lobutun biri çıkıştı,kızcağız ben bir çalışanıp dediysede ikna olmadı,o zaman ben daldım adama defol git dedim,bunlaru yapan RTE dedim,yooo o mübarek adam yapmaz,o yapmayın diyor bunlar yapıyor demezmi resmen üstüne yürüdüm,gençlerde vardı dur amca biz icabına bakarız dediler,iş kötü olunca jipine atladı kaçtı it,üstelik jipi bile vardı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Çalışanların refah düzeyini yükselteceğiz

Erdoğan: İşsizlik oranını %7 seviyesine gerileteceğiz

Erdoğan: Karadeniz gazı milat olacak, doğal gaz kullanmayan ilçemiz kalmayacak

Erdoğan: "Enflasyonu yeniden tek haneli rakamlara düşürerek ülkemizi bu sorundan mutlaka kurtaracağız."

Erdoğan: "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da toplumumuzun hiçbir kesimine hayat biçimi ve kimlik dayatılmasına izin vermeyeceğiz."

Erdoğan: "Türkiye Ulusal Risk Kalkanı Modeli'yle 81 ili afetlere dirençli şehirler haline dönüştüreceğiz. Vatandaşımızın can ve mal güvenliği her şeyin önünde gelir."
    https://m.youtube.com/watch?v=jwMzqZnnW88

5. Post

Son sekiz yılda bir kısım çalışanların yükselen refah düzeyi şekilde gibidir.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

25 Haziran 2018
    • Dolar: 4,58 TL
    • Benzin: 6,24 TL
    • Çeyrek Altın: 304 TL

11 Nisan 2023
    • Dolar: 19,29 TL
    • Benzin: 22,79 TL
    • Çeyrek Altın: 2.130 TL

Yetkiyi verdin.
    Etkiyi gördün.
    Tepkiyi verme zamanı.
    Gönder gitsin !..
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,860
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    chp 20 yıldır
    Yazmayın böyle şeyler ,bunlara inanan çok. Bunlara ironi desen, küfür etti diye cimere şikayet eder. Maalesef ülke gerçeği. Oy uğruna bu duruma getirdiler. Atatürk'e bir günde ülkeyi cahil yaptı diyen soysuzlara duyurulur.https://twitter.com/Allbaym/status/1642563808383180803

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,599
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Yazmayın böyle şeyler ,bunlara inanan çok. Bunlara ironi desen, küfür etti diye cimere şikayet eder. Maalesef ülke gerçeği. Oy uğruna bu duruma getirdiler. Atatürk'e bir günde ülkeyi cahil yaptı diyen soysuzlara duyurulur.https://twitter.com/Allbaym/status/1642563808383180803
    Aynen,döviz bürosunda aramızda konuşuyoruz,lavuğun biri lafa girdi.konu işsizlik kapanan kitler ve ekonomi,pat demesinmi hepsi palavra,neymiş bursadaymış işsizlik yoksulluk yokmuş,ülke süpermiş,neyse birbirimizin üstüne yürüdük,lavuk nereden bilecek benim uzak doğu sporcusu olduğumu,yaşlı olsam bile teknik aynidir,neyse buna gerek kalmadan yoldan geçen bizim uşaklar abi ne oluyor dediler lavuk hemen içeri kaçtı,geçmişte ayının biriside ayni hareketi yapmıştı tek dokunuşta ne olduğunu anlamamıştı,çoğu bu moruk ne yaptı yarmaya demişlerdi,çünkü vücut dili çok önemlidir bu savunma sporunda,buradan ismet ıraza ve ferhat özserte rahmetler diliyorum,vedat karadogan yaşıyormu bilmiyorum,neyse sanırım troldü bu it,ikna etmek çok zor bunları,zaten çoğu cahil liderleri gibi,sebep eğitimsizlik,bunlara sosyalist ülkeler gibi zoraki eğitim yaptırmak şart

Sayfa 319/1001 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •