Sayfa 32/459 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 3670 madde; 249 - 256 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    bende cwen ve yeotek vardı. yeotek 1/3 sattım kagıt uçmaya başladı aracı kurumun biri hedef fiyat vermiş 260 TL cwen takıldı kaldı gitmiyor nasip ten ötesi yok

yenilebilir enerji revaçta keko biraz erken davrandın kocaer e geçmekle ytd.
    bende buna yanıyorum...erken aldım...hisseleri en risksiz yerden almak istemem buna neden oldu...kocaeri beğeniyorum bu yüzden de en risksiz yerden almak istedim..o sıralarda cwene de baskı vardı..bunalınca kocaeri aldım...herşeye rağmen hala çok beğeniyorum...hala da çok umutluyum..

tek üzüldüğüm nokta çok sevdiğim yenilenebilir enerji sektöründen doğru dürüst bir sermayemin olmaması...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçen hafta kocaerin telegram sayfasında da biri 22-23 maliyetli 500 binin üzerinde lotu olan 8 kişinin olduğunu ve bunların satmasını beklediğini yazmıştı...acaba adam gerçekten de bunu mu bekliyor... her şeye rağmen akıl ve mantığımızın sesini dinlemek istiyorum...bilanço çok iyi gelirse spek ne kadar tutabilecek ?? sırf bu meraktan bile tutmak istiyorum..

tabi asıl beklenti üçüncü çeyrek olacak...nedenleri daha önce yazmıştım...kocaerin o vakit geldiğinde iyi performans sergilemesini bekliyorum...sabır sabır sabır...
    Komik şeyler bunlar. Bendeki malı da bekleyecekse yazık size. Yıllarca sürünürsünüz

Böyle saçmalıklara prim vermeyiniz sayın keko

3.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Komik şeyler bunlar. Bendeki malı da bekleyecekse yazık size. Yıllarca sürünürsünüz

Böyle saçmalıklara prim vermeyiniz sayın keko
    inan bende şaşırdım...nicki samsunlu olmayan diye hatırlıyorum...500 binden fazla lotu olan 8 kişiye hakaretler ve küfürler ediyordu...qnb gibi siz de 2,5 tl zarar ile satın gidin diyordu...umarım baskı yapanlar amaçlarına ulaşmazlar....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. yönetimimiz iyi görünüyor...tanıyanlar çok dürüst adam gibi adam diyorlar..açıkçası buna güvenerek ben de pozisyonumu artırmış idim..eğer patronun çakal olduğunu ve spekler ile işbirliği yaptığını bilsem hayatta pozisyonumu bu kadar artırmazdım...eğer patronumuz adam ise ben baskı yapanlardan korkmam..çünkü kaliteli hisseyi çok da fazla tutamayacaklar...ama yok patron ile işbirliği yapıyorlarsa o vakit işimiz zor...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yönetimimiz iyi görünüyor...tanıyanlar çok dürüst adam gibi adam diyorlar..açıkçası buna güvenerek ben de pozisyonumu artırmış idim..eğer patronun çakal olduğunu ve spekler ile işbirliği yaptığını bilsem hayatta pozisyonumu bu kadar artırmazdım...eğer patronumuz adam ise ben baskı yapanlardan korkmam..çünkü kaliteli hisseyi çok da fazla tutamayacaklar...ama yok patron ile işbirliği yapıyorlarsa o vakit işimiz zor...
    Sohbet odalarında yapılan konuşmaları ciddiye almayın. Çoğunluğu boş geveze adamlar..

Yüksek lotu olanları izleyenler vardır... Bunu görme yetkisi olan ve bu bilgiye ulaşanlar da vardır ama onlarda odalarda gevezelik etmez..
    İlaveten 8-10 milyonluk pozlar için gitmeyecek olan tahtalar vardır. Ama bu tahta o rakamlar sebebi ile gitmeyecek bir tahta değil. O düşük sermayeli şirketlerde olabiliyor.

Baskı sebebi bazen bilanço kaynaklı da olabiliyor. O da yakında görülecek zaten... Baskı olduğu kademelerden görülüyor ama sebebini bilmemiz zor...

6. Arkadaşlar biraz önce 15 milyon dolara yakın Amerika'dan yenilenebilir enerjiye yönelik (GES) iş kapı attı...kabaca 400 milyon TL lik...büyük ihtimalle bu işlerin devamı gelecek...katma değeri yüksek ürün...ileride tüm ciro o tür ürünlerin gelirlerinden oluşacak..son günlerde bu konular hakkında çok yorumlar yaptık..

7. Ben cepten bu kap haberini atamıyorum...paylaşan olursa seviniriz ...

8. Yeni iş ilişkisi...

Sayfa 32/459 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •