Sayfa 327/1027 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Doları tutan tek kuvvetin Türkiye'nin hali hazırdaki koşullarında faiz olduğu görüldü.
    Bu bağlamda faiz kararındaki en ufak bir tereddüt veya gecikmenin ne denli bir tahribata yol açacağı uygulamalı olarak yaşandı.

İleride de ne yazık ki politik etkenlerle faiz kararı konusunda bir gecikme ya da tereddüt yaşanırsa dövizin çok hızlı tırmanış gösterebileceği çok açık ve tartışmasız bir gerçek.

İşte dövizde bu denli bir ivmelenmeyi fiyatlayanlar aynı zamanda ilerde faiz kararında yapılabilecek benzer bir hatanın çok muhtemel olduğunu düşünenler.

Yok walla benim Mb'sının faiz kararında yapabileceği bir hatayı felan düşündüğüm yok..QT idi, EM'lerdi, İtalya idi, Trump-Çin ticaret vergileriydi vb..alttan alta dünya sıkıntıya girecek gibi geliyor bana..afakanlar basıyor, dolarları satamıyorum..

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Dolar ve TL işi aslan ile eşşek hikayesine döndü resmen.
    TL aslan şu pozisyonda dolar eşşek.
    Eşşeğe sıra gelecek mi acaba.
    Gelirse vayy aslanın haline.
    Sabaha eşşeğe sıra gelecek gibi aslan hazır olsun.😄 😁

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Yeni dönemde ırakı reklamına çıkacakmış..

Bizi de masaya davet eder kanımca..
    Masaya davet etsin , mutlaka resim çektiririz, gelecek seçimde de biri çıkar resmimizi çalar gider Reis’in resmini photoshop yapar eder bu sefer dünya basınınca düşeriz

Reha Kaya’yı Sözcü gazetesinde manşette gördüm ya daha ne diyeyim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu akşam fox yayınındaki pervin buldan rezilliğinden sonra hdp'nin baraj riski artmıştır kesin. rte bile bu kadar başarılı anti propaganda yapamazdı.
    onun için buldan gibileri dışarıda tutttup selahattini içeride bırakıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Valla yalan değil 3'te gazete almaya gittim, hatıra olsun deye!

CarrefourSA'da 1 tane kalmış onu aldım, başka bir yerel markettede 3 tane kalmıştı!
    Her gün işyerine geliyor gazete , bugun bir gördüm inanamadım , işim vardı onu hallettim tam yazacaktım Ayhan Başkan mesaj atmış

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Masaya davet etsin , mutlaka resim çektiririz, gelecek seçimde de biri çıkar resmimizi çalar gider Reis’in resmini photoshop yapar eder bu sefer dünya basınınca düşeriz

Reha Kaya’yı Sözcü gazetesinde manşette gördüm ya daha ne diyeyim
    ben olsam o karede bu şansla anca pervini montajlarlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben olsam o karede bu şansla anca pervini montajlarlar
    Eyvah eyvah

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu akşam fox yayınındaki pervin buldan rezilliğinden sonra hdp'nin baraj riski artmıştır kesin. rte bile bu kadar başarılı anti propaganda yapamazdı.
    Bakın ben iyi parti seçmeniyim ve barajı geçsinler diye bunlara mı oy versem diye iyi parti'nin oy oranını takip ediyordum. Demokrasi herkese lazım ve ülkeye huzur gelmeli artık. Ama şimdi Erdoğan bunlara binmeye devam edecekse ona mı oy vermeliyim diye düşünür oldum. Tv karşısında ettiğim küfürleri buraya yazsam ard arda 100 ban alırım. Demirtaş pkk şartsız silah bırakmalı, hendek konusunu ben desteklemedim ve hataydı diye açıklama yapıyor bu utanmaz ******** kadın tam tersini anlatıyor. Başkan adayları olan Demirtaş'ın bütün açıklamalarının tam tersini söyledi durdu. Bir ara kafa takıldı ve alakalı alakasız 15-20 kere sayın Öcalan sayın Öcalan diye sayıkladı durdu. Bu kadın ya ajan yada Erdoğan'ın maaşlı çalışanı olsa gerek. Yahu pkknın şu an başındaki teroristi çıkartsalar bu kadar sıvamazdı.

Sayfa 327/1027 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •