Sayfa 33/281 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 2241 madde; 257 - 264 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,364
     Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    eee kusur bende mi diye düşünmeye başladım yav azcık kıpraşan hisseye vuruyorlar bürüt balyozunu 8 hissem var 5 i bürütte bu spk dan çektigimi bizim köyün azgın çomarından çekmedim nerdeyse beni de bürüte atacaklar hiç kıpraşma diye vay zalimler vay diyesim geliyor bunların başka işi yok galiba işleri güçleri kıpraşanın kafasına balyoz indirmekten başka biraz da kendi halimize bırakın yav bizleri delirecem gülüyorum bu yüzden.
    kusur bu kaypak işlemlere izin verenlerdeparan yoksa alma elin şeyiyle hisse alıp elin şeyiyle tutturuyorlarşirketin sermayesi 2.500.000 aracı kurum açmış 10.000.000 işlem hacmi gel şeytana uy demenin kibarı!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,364
    Alman şirketleri, Çin'den yeşil elektrik satın almaya başladı

2021 yılında 15,9 milyar avroluk ciro yapan, polimer üretiminde uzmanlaşmış Covestro, Çinli tedarikçi CGN New Energy ile yenilenebilir elektrik enerjisi alımına ilişkin çok sayıda sözleşme imzaladı. Bu türden birkaç yıllık alımlar Alman Grubu'nun, 2035 yılına değin varmak istediği karbon nötr aşama hedefi bağlamında Avrupa'da ( Almanya, Belçika) yaptığı bir dizi sözleşmeyi tamamlayıcı nitelikte.

Bunlardan 2023 yılında yürürlüğe girecek olan sözleşme, Covestro'nun Shanghai'deki önemli üretim tesisinin elektrik ihtiyacının yüzde 30 kadarını karşılayacak. Covestro, kuzeybatı Çin'de yer alan Qinghai eyaletinin Lenghu kentindeki rüzgar ve güneş tesislerinin ürettiği yaklaşık 300 gigavat saatlik (GWh) yeşil enerjiyi satın alacak. Bu, Covestro'nun Çin'de salımına yol açtığı yıllık karbondioksit miktarın -60 bin benzinli otomobilin çıkardığı karbondioksite eşdeğer- 126 bin ton kadarının azalmasını temin edecek.

CGN Genel Müdür Yardımcısı Qi Fang, Covestro gibi birinci sınıf kimyasal üreticisi şirketleri desteklemekten mutluluk duyduklarını; çünkü üretim tesislerini yenilenebilir enerjiyle besleyen bu şirketlerin, ülkenin yerel üreticileriyle birlikte, karbon ayak izini azaltma ve bir yandan da Çin'in kalıcı gelişimine katkı yapma işlevi gördüklerini açıkladı.

Şimdiden kısmi olarak yenilenebilir enerjiyle beslenen Shanghai-Covestro tesisi, 2022'de, kuzeybatı Çin'de üretilmiş 300 gigavat saatten fazla güneş enerjisi kullanmış olacak. Covestro'nun Çin Başkanı Holly Lei'ye göre, bu yeni sözleşme Shanghai'deki tesisin sıfır karbondioksit emisyona gidiş yolunda önemli bir adım olup esasen bugüne değin büyük ölçüde azaltılmış olan karbondioksit salımının önümüzdeki on yılda sıfıra doğru yönleneceğinin müjdecisidir.

Bu arada Covestro'nun güney Çin'de bulunan Guangzhou ve Foshan tesislerinin, 2023 yılından itibaren, yüzde 100 yenilenebilir kaynaklardan gelen elektrik kullanacağı bildiriliyor. Esasen burada, Guangdong eyaletindeki CGN offshore rüzgar tesislerinin ürettiği elektrik enerjisi kullanılacak.

China General Nuclear Power Corporation (CGN) Holding'in yan kuruluşu olup 2022 yılı ilk yarı cirosu 1 milyar avro olan CGN New Energy, 2014 yılı Ekim ayında Hong Kong borsasında listelenmişti. Rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, hidroelektrik enerji gaz üretimi ve ortak çözüm üretimi yapan CGN New Energy, CGN Holding'in ikinci taşıyıcı sütununu oluşturur. CGN New Energy'nin Ekim 2022 itibarıyla işletilen yerleşik kapasitesi 30 bin megavatı (MW) aştı.

Çin Uluslararası Radyosu
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    kusur bu kaypak işlemlere izin verenlerdeparan yoksa alma elin şeyiyle hisse alıp elin şeyiyle tutturuyorlarşirketin sermayesi 2.500.000 aracı kurum açmış 10.000.000 işlem hacmi gel şeytana uy demenin kibarı!
    sevgili dostum haklısınız ama bunu göze alan da ceremesine katlanmalı spk bu kısıtlamalarla hisselerin içine ediyor dün brsan ı 2-3 gün önce poltksi bürüte soktu hisseler tepetaklak oldu bu ne demek speklere çalışıyorum demek degilmi ky yi korkut spek mal toplasın işte bizdeki çürümüş beyinlerin kurnazlıgı.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. patron artık zaman geldi sanırım akşama veya en geç haftaya bir ses ver de neşemizi bulalım çok uzak kalmak pek iyi degil gık desen yeterli kim tutar o zaman seni görecegiz şu kaptan bir bfren haberi işitiverelim hıııı türkçe biliyorsan anladın sen beni

5.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    patron artık zaman geldi sanırım akşama veya en geç haftaya bir ses ver de neşemizi bulalım çok uzak kalmak pek iyi degil gık desen yeterli kim tutar o zaman seni görecegiz şu kaptan bir bfren haberi işitiverelim hıııı türkçe biliyorsan anladın sen beni
    inşallah sn mercek2, birde sürekli diğerlerine göre daha fazla düşüyor, acaba toplamak için mi, yoksa kötü bir haber olabilirmi

6.  Alıntı Originally Posted by kincecik Yazıyı Oku
    inşallah sn mercek2, birde sürekli diğerlerine göre daha fazla düşüyor, acaba toplamak için mi, yoksa kötü bir haber olabilirmi
    kötü haber gelme olasılıgı sıfır sevgili kincecik kardeşim bizlerde o algıyı oluşturma peşindeler 2.5 milyon sermayen olsun devasa atılımlar yap ve gelecegi önceden görerek bosh gurubu olarak işleri büyüt arabalar yetmez de mosikletler için bir çok ürün geliştir ve üret bunlar kötü haber mi bizler beklemesi bildikçe o da olması gerekeni yapacaktır patron da eşek degilya bu kadar yatırımı çöpe atacak kadar çok zeki ve çalışkan bir gurup bu bosh gurubu
    şunu da belirteyim şu hareketler patron hareketi kesinlikle degil tahtacının hareketleri bu yüzden esnetip tabiki çırpma da yapacak ama ulu önderimiz ATATÜRKÜN dedigi gibi hedef daima ilersi için ordular ileri mabadında.

7.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    kötü haber gelme olasılıgı sıfır sevgili kincecik kardeşim bizlerde o algıyı oluşturma peşindeler 2.5 milyon sermayen olsun devasa atılımlar yap ve gelecegi önceden görerek bosh gurubu olarak işleri büyüt arabalar yetmez de mosikletler için bir çok ürün geliştir ve üret bunlar kötü haber mi bizler beklemesi bildikçe o da olması gerekeni yapacaktır patron da eşek degilya bu kadar yatırımı çöpe atacak kadar çok zeki ve çalışkan bir gurup bu bosh gurubu
    şunu da belirteyim şu hareketler patron hareketi kesinlikle degil tahtacının hareketleri bu yüzden esnetip tabiki çırpma da yapacak ama ulu önderimiz ATATÜRKÜN dedigi gibi hedef daima ilersi için ordular ileri mabadında.
    tesekkürler sn mercek2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,364
    kapanışta kayıtlı haberi gelir mi ki grafik haber var diyor sanki

Sayfa 33/281 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •