Sayfa 336/805 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon
Arama sonucu : 6440 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bugün 1.68 gören hisseyi 1.58 e kadar verdiler. Buradan ilave alım yapmak bana da nasip oldu.
    Asıl olay bundan sonra başladı. Piyasalar aşağı giderken BNTAS çok iyi görüntü verdi.

Dolar yukarı endeks aşağı giderken, BNTAS ısrarla alıcılı idi.

Bu durum geçici bir durum mu yoksa temelleri var mı önümüzdeki hafta anlayacağız.
    En azından hafta sonu BNTAS çılar için umut dolu geçecek.

Haber gelir mi peki?
    -Sanmam
    Geçen seferde 1.40 tan tepki verdiği zaman - endekste vermişti. Spek hisse düşecek beklerken çıkıyor. İzlemek lazım. Bantaşın klasik hareketleri gibi geldi. Takip edelim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Düşmüyor ama çıkamıyor da.
    Umarım sonunda genele uymaz.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Şuan 1,49-1,50 çalışıyor.

Ben alım fırsatı olarak görüyorum...
    Yazdığım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Sayın şirket ortakları,
    Çok güzel bilanço açıkladınız.
    Borcunuz yok denecek kadar az,
    Yatırımlar bitti,
    Gelecek vadeden bir hisse için şuan ortak alımı yapmak uygun değil mi?

Haydi desteğe...
    Yazdığım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. 1.50 den kapanış verir bugün endeks çok kötü vurdu... YTD.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şubat ayında başlayan trend, kur savaşlarına uzun süre dayandı. Yabancı yatırımcı olmaması dayanmasını sağladı da diyebiliriz.
    Ancak gereğinden uzun süren dalgalanmaya BNTAS ta sonunda boyun eğdi. 1.60 aşağı kırılması ile 1.45 e kadar çekildi.

Şu anda görünüm, 1.40 a yaklaştıkça yakalarsan al zarar etmezsin görüntüsünde.

Ancak borsada dip diye bir şey yoktur. Bunu çok şükür 25 yılda çok güzel öğretti borsa bize. Endeks 30 hisselerinin bile taban taban yaparak düştüğünü de görmüşdük. Endeks 30 hisselerine bunu yapanlar sana neler yapmazlar BNTAS
    1.40 altına gelirse de al-unut seviyeleridir.

Umarım şu seçim bir an önce aradan çıkar. Hükümet seçim baskısı yüzünden almadığı tedbirleri alır. Uluslararası piyasalardan kaynak bulmanın başka yolu yok.
    Her problemin çok kolay bir çözümü vardır anlayışının artık terkedilmesi lazım.

Sayfa 336/805 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •