Sayfa 336/1001 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,681 - 2,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1000 vakanın altındaki son gün 11 haziran’dı.

11 haziran 987 yeni vaka, 1021 yeni iyileşen, 17 vefat
    24 haziran 1492 yeni vaka, 1386 yeni iyileşen, 24 vefat
    25 haziran 1396 yeni vaka, 1492 yeni iyileşen, 19 vefat

tedavisi devam eden hasta sayısı :
    11 haziran 21400
    25 haziran 22363
    26 haziran 22248

vefat oranı %2,60 (dün %2.61)

11 haziran 643 yoğun bakım , 266 entübe
    25 haziran 941 yoğun bakım, 369 entübe
    26 haziran 963 yoğun bakım, 382 entübe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, dolar borcunuz olsaydı ve elinizde bunu karşılayacak kadar TL olsaydı,hemen bugün alırmiydınız,yoksa doların düşmesini bekleyip öyle mi alırdınız???? İki arada bir derede kaldım...
    Bende bundan 20 sene önce buna benzer bir ikilemde kaldım. 1000 dolar borcum vardı...karşılığı TL. de vardı ama 680 milyon da senetim vardı. ( O zamanlar sabit kur vardı) dolar borcum olan şahıs geldi...akşam sohbet muhabbet vermedik borcumuzu, gittik 20 gün daha vadesi olan senedi ödedik. bilenler bilir ertesi gün devülasyon oldu. tabi ya evet ertesi gün. şans yok şans.

dolar borcumuzu 1650 (1 DOLAR) ödedik.... korktuk çünkü 3000 liralara gidecek diye. ondan sonra dolar yataya sardı...2010 yılına kadar 1380...1400 bandında seyretti.

bu tür işlerde döviz borcunu öde kurtul derim ben acizane. haa düşerse de öyle fazla düşeceğini zannetmiyorum. bir yerlerden maden falan bulmazsak eğer.

Yatırım tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Enflasyonun gidişatı cevabı belirleyecektir. Enflasyon yukarı giderse evin hangi fiyattan alındığının önemi yok.
    Bu fiyattan ev alan birinin ekonominin gelecekte güzel olacağına inanması mümkün mü ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ekonomi güzel olmayacaksa şayet 10 bin küsür kredi taksidini nasıl ödeyecek peki .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ekonomi güzel olmayacaksa şayet 10 bin küsür kredi taksidini nasıl ödeyecek peki .

İlber Ortaylı on Twitter: "Bir İtalyan mafya lafı vardır; herkes suçluysa, kimse suçlu değildir.

Alacaklı devlet, borçlu millet sonuç belli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ankara mı İstanbul da ev fiyatları uçtu da .

İki sene önce 600 bin civarına satılan evin üst katına sahibi 1100 istiyor .

Bu rasyoyla o ev satılırsa alan TL kredi ile karlı mıdır bilmiyorum

Ev lojmandı. Ekspertizi gecen sene haziranda yapılmıştı. 310 tl idi o zaman icin yuksekti. ihaleye bu sene basinda çıktı. Covid muhabbeti çıkınca ihale iptal oldu. Simdi yeniden ayni rakamdan cikinca ucuz kaldi. Pesin alimda 288 e geliyor. Ihaledwn sonra biri 450 vereyim dedi. Ben satmak icin degil yasamak icin aldım dedim. Her halukarda kardayım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ev lojmandı. Ekspertizi gecen sene haziranda yapılmıştı. 310 tl idi o zaman icin yuksekti. ihaleye bu sene basinda çıktı. Covid muhabbeti çıkınca ihale iptal oldu. Simdi yeniden ayni rakamdan cikinca ucuz kaldi. Pesin alimda 288 e geliyor. Ihaledwn sonra biri 450 vereyim dedi. Ben satmak icin degil yasamak icin aldım dedim. Her halukarda kardayım
    Hayırlı olsun Ayhan Başkan,huzur içinde oturmanızı dilerim...

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun Baskan, cok sevindim.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun fiyat aynı ise güzel bir iş olmuş sen işini bilirdin başkanım

Sayfa 336/1001 İlkİlk ... 236286326334335336337338346386436836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •