Sayfa 34/152 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 265 - 272 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
    Bugün biraz aşağıya salma yaptı hafiften,sanırım güç toplama provası yapıyor olabilirler !!!

2. Genel Kurulda Geleceğe dair herhangi bir plan program açıklaması yapılmayınca yatırımcı kaçtı galiba

LT26i cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Yürübee

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by coin Yazıyı Oku
    Yürübee

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    nefesi kesildi

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bugün biraz aşağıya salma yaptı hafiften,sanırım güç toplama provası yapıyor olabilirler !!!
    Aynen güç toplandı ve patladı...sadece yavrusu bizi ters köşe yaptı,3.15-3.25 hesabı yaparken 3.45 yaptı hesaplarım şaştı çoğunu 20-25 postaladıktan sonra 40 üstüne attı...bu ise 3.66 yaptı 70'cik yapamadı...bundaki hedefim tuttu ama yavrusu resmen bedavaya gitti,neyse olan oldu şimdi baba takibindeyim,3/1 bundanda postalanmıştır,devamı yarın ne getirir bakalım...hepsi bir kenara gerçekten harika işler çıkarıyor bu 2 hisse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by zenixs35 Yazıyı Oku
    Genel Kurulda Geleceğe dair herhangi bir plan program açıklaması yapılmayınca yatırımcı kaçtı galiba

LT26i cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kaçtığını nereden biliyorsunuz...genel kurul fasa,fiso...hissyi iyi takip edene iyi kazandırır !!!...10-15 senedir takibimde olan hisse,hiçte kaybettirmedi bana,üstelik 1.30 olduğu zamanlar umudumu bile hiç kaybetmedim...çünkü Sönmez demek Bursa demek,Dünya kadar arazilere sahipler+iyi işlerde çıkarıyorlar,piyasa yapıcısı ile anlaştıktan sonra ufak bir servet yaptırtmıştır takipçisine !!!

8. Genel kurula bizzat katıldım
    Ziraat bankasından çimento için yüklü bir kredi cekılmiş ödemesi bitmeden yeni yatırım yapmayacaklar ancak
    Esas faaliyet konusu kalmadığı filamentın sadece kira geliri ve iştirakleri olduğunu isim değişikli unvan degıslığı gerektıgı
    Ayrıca maliyet hesabı yerıne muhasebenin bilançoyu gerçek değer üzerinden gostermesını gerektıgını belirttik
    Top yönetim kurulunda
    Bir sonraki genel kurulda ne kadar yatırımcı olursa o kadar iyi olacağını bilmenizi isterim
    Para yatırıyor yatırım yapıyorsanız katılın
    Patron şahsen mütevazi düzgün bir insan
    Kafamdaki bir cok soruya cevap verdi toplantı sırasında sonrasında öncesinde

Sayfa 34/152 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •