Sayfa 345/1002 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hepsi alıyordu. 2-3 eşi olanlar alıyordu çocuklar okul yardımı alıyordu yaşlılar yaşlı aylığı özürlüler özürlü aylığı alıyordu. Kömür yardımıda alıyorlardı gıda yardımıda lıyorlardı her eve en az 2-3 aylık giriyordu. Yaşlıların tamamı kişi başı asgari ücretin 3 te 1 inden az gelir göstetip karı koca alıyordu. Malmüdürü anllattı pencereden dışarı bakıyorum kaymakamlık önünde bir mercedes durdu. İçinden biri indi kaymakamlığa girdi. 10 dakika sonra kapım çaldı içeri o mercedesten inen adam girdi. Elinde evrakları uzattı. Hiçbir yerden geliri olmadığı gibi evi yada arabasıda yoktu üzerine sosyal yardım maaşı vaşvurusu yaptı bende onayladım çıktı gitti penceredeb tekrar baktım mercedese bindi gitti dedi.
    Urfa Suriyeye yakın ve Arap kültür geçişi çok yüksek olan bölge...Kıyafetleri, dilleri bile aynı.

BU kültürün Müslümanlık yorumu böyle demek ki.

Haram ye, kul hakkı ye, ancak 5 vakit ibadet et. Cennete gideceğini düşün.

Bu kadar dev bütçesi ile Diyanet bu bölgede ne gibi bir olumlu değişiklik yapmış.

Ya da aldıkları maaşı hak etmiyorlar.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Got sensin doghnut ta sana girsin

NY her zaman daha pahalidir cunku resmi vergiler cok fazla Florida da bunlar yok daha ucuz
    Got sensin derken?
    Benim mesajımı iyi oku. Sana got demiş miyim?
    Neden got anlamı çıkardın?
    Tuhaf bir alınganlık hali gösteriyorsun G.Amed.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hepsi alıyordu. 2-3 eşi olanlar alıyordu çocuklar okul yardımı alıyordu yaşlılar yaşlı aylığı özürlüler özürlü aylığı alıyordu. Kömür yardımıda alıyorlardı gıda yardımıda lıyorlardı her eve en az 2-3 aylık giriyordu. Yaşlıların tamamı kişi başı asgari ücretin 3 te 1 inden az gelir göstetip karı koca alıyordu. Malmüdürü anllattı pencereden dışarı bakıyorum kaymakamlık önünde bir mercedes durdu. İçinden biri indi kaymakamlığa girdi. 10 dakika sonra kapım çaldı içeri o mercedesten inen adam girdi. Elinde evrakları uzattı. Hiçbir yerden geliri olmadığı gibi evi yada arabasıda yoktu üzerine sosyal yardım maaşı vaşvurusu yaptı bende onayladım çıktı gitti penceredeb tekrar baktım mercedese bindi gitti dedi.
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Urfa Suriyeye yakın ve Arap kültür geçişi çok yüksek olan bölge...Kıyafetleri, dilleri bile aynı.

BU kültürün Müslümanlık yorumu böyle demek ki.

Haram ye, kul hakkı ye, ancak 5 vakit ibadet et. Cennete gideceğini düşün.

Bu kadar dev bütçesi ile Diyanet bu bölgede ne gibi bir olumlu değişiklik yapmış.

Ya da aldıkları maaşı hak etmiyorlar.
    Pandemi de KOBI ler başta olmak üzere herkese faizsiz , 1 yıl ödemesiz verilen Kredilerin hepsi LÜX tüketim villa arabaya giderken veya bilmem kaç Milyar dolarlık vergi borçları temizlenirken, yap-işlet paranı vatandaş ödesin sistemi , adrese teslim ihalelere TRY KKM denen vatandaşı düdükle sistemine de aynı hassasiyeti bekliyoruz.....

Görüldüğü gibi devlet oy için dürüst sisteme sadık vatandaştan elde ettiği vergiyi herkesin küpüne göre dağıtıyor....

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Türkiye nin İsveç'in NATO üyeliğini onaylama süreci, beklenmeyen bir diplomatik gelişmeye sahne oldu.

TBMM kararı ve Cumhurbaşkanı nın onayının Resmi Gazete de yayımlanmasının yeterli olmadığı, ABD Kongresi nin Türkiye nin kararını doğrulamak için Cumhurbaşkanı'nın ıslak imzalı belgesini talep ettiği ileri sürüldü. Türkiye nin eski Washington Büyükelçisi CHP li Namık Tan, ABD Kongresi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasının ıslak imzalı aslını görmek istedi iddiasında bulundu.

https://www.karar.com/guncel-haberle...si-abd-1831741
    Tahliye taahhütnamesindeki imza, benim değil diyen kiracı gibi, reis de imzayı inkar edemiyor mu

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Polis cevirmesinde ehliyet ile ruhsat farkli kisilere aitse ne yapiliyor?

Yani baskasinin uzerine alinmis araba surmenin sakincasi varmi?

6.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Tahliye taahhütnamesindeki imza, benim değil diyen kiracı gibi, reis de imzayı inkar edemiyor mu
    Etmesine eder, dunyayi kaldirir ama paranin yerini biliyorlar.

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Tahliye tahhütnamesinin, noterde tanzim edilmesindeki sebep bu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Kimi gazeteler, kiliseye saldırı şeklinde haber geçmişler.

Doğrusu kilisede saldırı olacak, çünkü saldırı 1 kişiye yapılmış.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 345/1002 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •