Sayfa 347/1001 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Erdoğan: "Şahıslar gelir geçer ama dava her zaman baki kalır. AK Parti için siyaset budur, böyle kalmaya da devam edecektir"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Son 4 yılda sınırlarımız içinde 7 bin 500, sınırlarımız dışında 8 bin 500 olmak üzere toplam 16 bin teröristi etkisiz hale getirdik."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*erdoğan: Suriye halkımıza sevdamız tartışılamaz, derdimiz suriye'yi işgale çalışan deaş-ypg-pyd terör örgütleriyledir, kürt kardeşlerimizle sorunumuz yok

*erdoğan: Ey ab kendinize gelin

*erdoğan: Bizim şu andaki operasyonumuzu bir işgal hareketi diye nitelendirmeye çalışırsanız, işimiz kolay, kapıları açarız 3,6 milyon mülteciyi sizlere göndeririz

*erdoğan: Kalkmışlar para hesabı yapıyorlar, neymiş ikinci taksit olan 3 milyar euroyu göndermeyeceklermiş, biz zaten sizden bir şey alarak yürümedik

*erdoğan: Siz dürüst değilsiniz, hiçbir zaman doğru konuşmadınız, hayatınız yalan üzerine bina edilmiş

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şahıslar gelir geçer ama dava her zaman baki kalır. AK Parti için siyaset budur, böyle kalmaya da devam edecektir" -AA

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Erdoğan : Dün başlayan operasyonda su ana kadar 109 terörist öldürüldü.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. FETÖ-PKK ortaklığı kanıtlandı

Anadolu Üniversitesi yaptığı araştırmada, dijital ortamda FETÖ ve PKK terör örgütlerinin birlikte hareket ettiğini ispatladı.

https://veryansintv.com/feto-pkk-ortakligi-kanitlandi/

Sevgili british,

Senden ricam git bir bardak çay veya bir fincan kahve içiver de insanlar şu haberi bir okuyuversin.

Anlayışın için şimdiden çok teşekkürler...

Sayfa 347/1001 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •