Onemli Gunler Banner
Sayfa 351/1030 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by old Horizon Yazıyı Oku
    Merhaba Burgan ile şimdiye kadar çalışmadım ,

enpara ve cepteteb ile çaliştım aralarındaki farkı biliyorum,bunlarda genelde şube avantajlı oluyor, ve aynı anda hem şube ile hemde internetten çalışabiliyorsun,

sizce burganın şubesinden mi yoksa dijital şubeden mi hesap açmak avantajlı ve aynı anda her ikisi ile beraber çalışa biliniyor mu?
    Burgan hesabı olmayan biri başvursa da öğrensek şu ürünü
    Bana mt, dijitale geçerseniz artık orası ile çalışıyorsunuz dedi

2.  Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Bence rekabete ayrı olacağından birbirleriyle konuşamazlar. Çünkü kısa sürede ortaya çıkar, bankalar cezayı yer. Devlet zaten bütçe açığını kapatmak için fellik fellik para arıyor.
    Yapay zeka botlar devreye girerse onların iletişimini çözmek zor olabilir.

Geçmiş tarihte 2 adet yapay zeka botu gizli iletişim için online bir savaş oyununun içine girip (örneğin call of duty, battlefiled) oradaki sanal karakterler üzerinden oyun içinde buluşup oyundaki duvarlarlara kurşun sıkarak kurşunların duvarda isabet aldığı yerler ve atış sıklığı üzerinden epey detaylı bir şekilde haberleştikleri tahmin ediliyormuş.
    İletişimin ispatı neredeyse imkansız, zira kurşunların duvarda bıraktığı iz ve konumunun yüz binlerce online oyuncu içinde kayıt edilmesi ve incelenmesi mümkün değil.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Her ikisiyle aynı anda çalışılmıyor. Dijital daha yüksek oran veriyor. Bugün arkadaşa 32 gün 29.75 verdi 150k ya. Tabela oranına takılmayın pazarlığa açık.

Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Hocam öyle diyorsun ama biz TL mevduatçı 2 yıldır dayak,dolarcılar kaymak yiyor...Nasıl bir bütünlüktür bu?
    Üstadım haklısın ama ben o dayağı yememek için olaya şöyle bakıyorum: Yatırım tutarımı alıyorum dört ayrı parçaya bölüyorum.
    1)TL Mevduat
    2)Döviz Mevduat
    3)Döviz Yurtdışı Mevduat (Haliyle Düşük Faizli)
    4)Yastıkaltı
    Ülkedeki-Yurtdışındaki gelişmelere(risk, faiz vs.) göre de bunların oranlarını değiştiriyorum. TL mevduatta yüksek faizi verene direk giderken, dövizde bugün canlı para istediğimde hemen ulaşabileceğim bankalara daha düşük oranlarla yatırabiliyorum. tL- döviz iniş çıkışlarını da yapabildiğim kadar alım-satım fırsatı olarak değerlendirmeye çalışıyorum. Bence bütün faizler yukarı gitsin, hem TR'de hem Dünya'da, yani benim hesabıma öyle geliyor
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Üstadım haklısın ama ben o dayağı yememek için olaya şöyle bakıyorum: Yatırım tutarımı alıyorum dört ayrı parçaya bölüyorum.
    1)TL Mevduat
    2)Döviz Mevduat
    3)Döviz Yurtdışı Mevduat (Haliyle Düşük Faizli)
    4)Yastıkaltı
    Ülkedeki-Yurtdışındaki gelişmelere(risk, faiz vs.) göre de bunların oranlarını değiştiriyorum. TL mevduatta yüksek faizi verene direk giderken, dövizde bugün canlı para istediğimde hemen ulaşabileceğim bankalara daha düşük oranlarla yatırabiliyorum. tL- döviz iniş çıkışlarını da yapabildiğim kadar alım-satım fırsatı olarak değerlendirmeye çalışıyorum. Bence bütün faizler yukarı gitsin, hem TR'de hem Dünya'da, yani benim hesabıma öyle geliyor
    Yurtdışı mevduatınız hangi ülkede? Oturma izni/ikametgahınız var mı o ülkede?

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    şimdi başvuru yaptım bakalım nasıl olcak...
     Alıntı Originally Posted by mistyimage Yazıyı Oku
    Her ikisiyle aynı anda çalışılmıyor. Dijital daha yüksek oran veriyor. Bugün arkadaşa 32 gün 29.75 verdi 150k ya. Tabela oranına takılmayın pazarlığa açık.
    ilginç... bakalım sonuca
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Burgan hesabım yoktu, dijital hesabı açtım, mevduat veya kredi için ararlar diye bekledim ama aramadılar, pazartesi arar oran alırım...
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

8.  Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    dijitale internetten başvurdum 5 dk sonra müdürlük aradı mt yönlendiriyorum dedi, 5 dk sonra mt aradı. Şimdi öğle yemeğindeyim yemekten sonra geliyorum imzanızı almaya dedi. Çok hızlılar...
    vay anasına keşke bende mesai saatinde başvursaydım,

ama sizi bu kadar çabuk aramalarının sebebi yaşınıza (94) binaendir
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

Sayfa 351/1030 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •