Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 352/1014 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Yok 2 kişi 56€.

Bozcaada düşünüyorduk. 300tl idi geceliği 75€ vermektense daha uygun.

""#Bedavaa""etiketli fotoları atarım marketten emlakcıdan restauranttan;)
    normal fiyat.. mırmır'da vize için para ödemeyen trakya üni.'li çift tasos'ta 30 euro bi yerde kaldıklarını söyleyip bizi iyice delirtmişti, millet bedavadan takılıyor diye bizim hatun çıldırmıştı, ben takılmam milletin ödediği fiyata.. eveli sene son dakka fırsatı diye ets-tur ile antalya likia resort 190 TL bir yer bulmuştuk 5-6 günlük.. gittik, mutfak hariç, fena bi yer değil, bir kaç türk çiftle muhabbet ettik, dediler ki biz daha kıştan erken rez yaptık 320 TL bulduk, şimdi mevsimde kapıdan girsen 550 TL, güldük.. biraz da kısmet bu işler..

tabii, bozcaada özel bi yer, bende bekarlık döneminden çok anısı olduğu için fazla yorum yapamam.. neticede bir ada, ayvalık değil, ben çok seviyorum ama 10 yıldır falandır gidemedim hiç.. bazıları diyor ki, oda+ dışarda akşam yemeği boğaz fiyatında, yani antalya herşey dahil 5yıldız daha iyi, falan.. bence öyle değil.. ada çok özel bir yer..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bende 1 günlük taşoza gideceğim sadece aksilik olmazsa kavala da olabilir...
    bu sene türk turist rekoru kırılcak gibi.
    hesapta doviz cok yuksek TR de herkes issizlikten kiriliyor bittik mahvolduk icralarda patlama var ekonomi hic iyi degil istikrar yok deniyor

sonra bi bakiyorsun turizm istatistiklerine Yunanistan a giden Turklerin sayisinda her sene rekor kiriliyor

Allahim sen aklima mukayyet ol, kafayi yiycem

daha pasaport parasi vize parasi oraya kadar gitmek icin benzin araba giselerde odenen paralar

Ulan zengin ettiniz Yunanistani be. Bu kadar parayi TR nin guneyinde harcasaniz ekonomik patlama olurdu

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    biliyorum orayı, deniz olarak ehh falan denebilir, mükemmel değil idare eder.. ama 28 euro iyi fiyat, oda fiyatı olarak varsayıroum, 2 kişi 56 euro diyorsan kötü fiyat.. fotoğraflara aldanmamak gerekse bile fena değil.. dedeağaç yani alexdrapouli'de pek türke rastlamadım (yerli) ama az ileride xanthi (iskeçe) ve komotini (gümülcine) bayaa türk şehirleri.. kavala ise deniz kenarı çok hoş bir yer

en güzeli kesinlikle selanik.. ata'nın doğduğu müze-ev'in karşısında demleme türk çayı ve kaşarlı/karışık tost satılan kahveyi çok sevmiştim çünkü günlerdir demleme çay içebildiğim ilk yer orasıydı.. sonra öğrendim ki, selanik üniversite şehri ve genç nüfus baskın- meğer o yüzdenmiş sahile yakın tavernaların hoşuma gitmesi.. gençlik.. ahmetg nerede yaşamak ister en çok diye sorsak, kesin selanik derim, bu kadar güzel ve genç kızı istanbul'da bile görmemiştim.. alooo, 'istanbul bile' diyorum
    hocam yazdim bir kenara kesin ilk firsatta damliyorum oraya

zaten Ataturk un evini ve mahallesinide gormek istiyordum

Ahmetg Guest
    Yok 2 kişi 56€.

Bozcaada düşünüyorduk. 300tl idi geceliği 75€ vermektense daha uygun.

""#Bedavaa""etiketli fotoları atarım marketten emlakcıdan restauranttan;)
    ilginc bir sey soyleyecegim hakkaten ilginc

Amerikada fiyatlar oda basi TR de kisi basi

neden acaba?

Ilkonce TR deki ve yunanistandaki otellerde yemek var ondan zannettim ama sizin verdiginiz linke baktim yemek dahil degil

nedense amerikada oda basi yani git 10 kisi kal kimse bir sey demez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,161
    Bi yasima daha girdim.
    Agzim acik kaldi yazilanlari okurken.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    hesapta doviz cok yuksek TR de herkes issizlikten kiriliyor bittik mahvolduk icralarda patlama var ekonomi hic iyi degil istikrar yok deniyor

sonra bi bakiyorsun turizm istatistiklerine Yunanistan a giden Turklerin sayisinda her sene rekor kiriliyor

Allahim sen aklima mukayyet ol, kafayi yiycem

daha pasaport parasi vize parasi oraya kadar gitmek icin benzin araba giselerde odenen paralar

Ulan zengin ettiniz Yunanistani be. Bu kadar parayi TR nin guneyinde harcasaniz ekonomik patlama olurdu

NEvsehir'e gitmistik, orada da ben cok yadirghamistim;

-Otelci soruyor: "Kac kisi kalacaksiniz?"

Ben;
    -"Kardesim parasini verecem, kac kisi kalacagimizdan size ne...!!!"

Iki taraftada da bir saskinlik ve sessizlik. Sonradan ogreniyoruz ki, kisi basina ucret aliyorlarmis. O da extra komik geliyor bana. Yani siz odaya girip yatacaksiniz, gece 3'te baska birisi, hayatinizda hic gormediginiz, tanimadiginiz birisi, anahtari alip gelecek ve odadaki diger yatakta yatacak.....

O zaman, saglikli dusunen bir beyin ne yapacak; odadaki butun yataklari satin alip, anahtarlari da yaninda mi yatacak? Nasil yuruyor Turkiye'de isler?

max. sabah 9 aksam 8 olabilir........

Gecelikse ve şezlong yatak konforundaysa mantıklıı duş internet elektrikte varsa tabi.
    eşyalar araba da dursa olur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Samos ta otelin plajinda sezlong lar tanesi 3 eur idi sanirim.. Esim ole uzun sure sezlong kullanmadigi icin biz de birimiz cimenlerde malzemeleri beklerken digeri suya girmisti... Araba ile gezerken de sahil lerde sezlong lar sanirim 2-4 eur civari idi ama biz gene kenarda havlu serip , periyodik olarak denize giris yaptik, ole uzun uzun sahilde kalmadik, 3-4 gunde tum sahil leri gezmistik tabe.........

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.tripadvisor.com.tr/Attra...n_Islands.html

Surada gunluk 10 Euro tuketim sarti ile bir sezlongda sabahtan aksama vakit gecirebiliyorsun.
    Menuye baktim 10 Euro'ya bir bira+1 greek salat oluyordu.
    Daha yeni gittim.
    Ortam guzel, fiyatlar uygun, otoparktaki araclarin %20 si TR plakali idi
    Syg,
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 352/1014 İlkİlk ... 252302342350351352353354362402452852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz