Sayfa 362/1032 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. ...Halkbankta ky.nin durumu bir pansuman zamanı gelebilir temmuz/agustos bir gecse iyiydi...pis dayak yedik

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ...Halkbankta ky.nin durumu bir pansuman zamanı gelebilir temmuz/agustos bir gecse iyiydi...pis dayak yedik

Hahhahhhhhaaaaa İllim hocam rezil geçen hafta sonunda güldürdün beni Allah razı olsun, tez zamanda hepimizi hulk belasından kurtarsın... bu arada rahmetli tosun nur içinde yatsın mekanı cennet olsun eyvah Nejdet abimizin...

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ...Halkbankta ky.nin durumu bir pansuman zamanı gelebilir temmuz/agustos bir gecse iyiydi...pis dayak yedik

Cok iyi illim!

4.  Alıntı Originally Posted by alial77 Yazıyı Oku
    Otelede müşteri çıkmış yoksa ayan kardeşim Halkbank hissen vardı satın mı yoksa?
    Hayır yarısını Yapı Krediye geçtim. Sonra lot artırarak tamamıyla Halk bankasındayım. Asla çıkmak gibi bir niyet içinde de değilim. En az 5 yıllık süreç için ihtiyacım olmayan bir meblağ ile bekleyecek. Temettüleri bereketli olacaktır. Ülke bizim. Banka bizim el ne karışır. Hesapladım. 1.250.000 öz sermayesine göre 90.000 de biri benim bankanın. Güzel bir duygu. Steve Jobs!a sormuşlar. Bu kadar işi yükünün altında bunalmıyor musun ? Hisseler iniyor çıkıyor nasıl tolere ediyorsun diye. Çok büyük bir uzay fotoğrafı çıkarmış. Bak demiş röportajı yapana. '' Şu gördüğün noktadan biraz büyükçe mavilik var ya , işte o dünya. Milyar yıllık dünya ! Dolup boşalan dünya. Bu dünya da ben kimim ve benim ömrüm içinde beni üzen veya sevindiren bu olayın hayatımda ki hükmü ne ?'' İşte bu beynin ve kalbin birlikte tefekkürü. Selamlar.
    Son düzenleme : Ayan; 14-07-2018 saat: 17:11. Sebep: ek

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Yanılmak mühim değil, bu başlık forumdaki en düzgün başlıklardan biri, güzel bilgi, analiz, yorum paylaşımları oluyor.
    Bakın geçen gün yazdığım yazıya:

Böyle bir yanılma olamaz, sekizi geçtik daha yukarı gideceğiz demişim hisse 6.4'e yüzde yirmi düştü. Kimse de kalkıp bana yuh ne biçim atmışsın demedi. Benim de borsa bilgi ve tecrübem fena değil tahminim de çok mantıklı geliyordu ama gördüğünüz gibi şiştim. Sayın TH benden çok daha bilgili ve tecrübeli ama o da kaç kere patladı sayısını unuttum. Piyasa böyledir ne yapalım, tutturamayınca zaten bedelini ilk kendimiz cebimizden ödüyoruz.
    Herkez belli bir olgunlukta, herkesin kendi parasindan sorumlu oldugunu biliyor. Piyasayi hep dogru tutturanin forumda degil, Maldivlerde margaritasini yudumladigini da biliyor.

8.50'de karsilanmasini bekliyordum OFAC'in (verilen ZTE orneginden goruldugu gibi). Ama borsa geriye hic bakmaz ki. Yine de 2 aylik bir dipten sonar %20 yukari atip karsilamalari tahminimdir. Ama cok zayif seyir devam ediyor. Belki de ceza yiyecektir diye bu. Ayrica herkez her yerde batti.

Dostlar 2008 gibi bir krizle boğuşuyoruz anlaşılan...
    2001 ve 2008 krizinde banka f/k ve dd leri nereleri gördü acaba?
    Kolay bulabilecek olan varsa yazabilir mi?
    Sağlıcakla...
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

7.  Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Dostlar 2008 gibi bir krizle boğuşuyoruz anlaşılan...
    2001 ve 2008 krizinde banka f/k ve dd leri nereleri gördü acaba?
    Kolay bulabilecek olan varsa yazabilir mi?
    Sağlıcakla...
    ustad hepimiz 2008e odaklandik fakat 2008 bizim degil abdnin kriziydi sanirim...biz ve dunya cok kisa etkilensede abdnin dolar genislemesi en cokta bizlere yaradi...anlasilan o ki 2008 kriz gölgeli olumlu bir gelisme imiş bizler icin...oysa simdi abd 2.raunda gecmis, kendi krizini toparlamakla kalmayin rakiplerinede esasli bir yumruk hedefi...2008deki gibi bu seferde cin ve avrupanin abd atagiyla yasayabilecegi kismi bir kriz bizim gibi ara nagme piyasalarda nasil bir etki yapar zaman ve yapisal icraatlerimiz gosterecek....gine kriz gelismekte olan ulkeler icin iyimserlige evrilirmi gorecegiz...lakin normal beklentiler kemer sıkma ve daralmaya yönelik...lafin basina gelecek olursak bu yasadigimiz kriz 2008den cok 2001le benzerlik gosteriyor gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad hepimiz 2008e odaklandik fakat 2008 bizim degil abdnin kriziydi sanirim...biz ve dunya cok kisa etkilensede abdnin dolar genislemesi en cokta bizlere yaradi...anlasilan o ki 2008 kriz gölgeli olumlu bir gelisme imiş bizler icin...oysa simdi abd 2.raunda gecmis, kendi krizini toparlamakla kalmayin rakiplerinede esasli bir yumruk hedefi...2008deki gibi bu seferde cin ve avrupanin abd atagiyla yasayabilecegi kismi bir kriz bizim gibi ara nagme piyasalarda nasil bir etki yapar zaman ve yapisal icraatlerimiz gosterecek....gine kriz gelismekte olan ulkeler icin iyimserlige evrilirmi gorecegiz...lakin normal beklentiler kemer sıkma ve daralmaya yönelik...lafin basina gelecek olursak bu yasadigimiz kriz 2008den cok 2001le benzerlik gosteriyor gibi...
    Halkbank’ın hisse değerindeki düşüşü bankanın özel durumundan ötürü gözardı ederek borsanın geneline bakacak olursak şu ana kadarki değer kayıpları itibariyle bence bir kriz durumu fiyatlaması henüz yaşanmış değil. Bu demek değildir ki daha borsa daha da düşmeyecek. Ama şu ana kadarki düşüşler ve inişli çıkışlı düşüş hali bence 2001’deki kayıplar kadar ya da o zamanki durum gibi değil. Bence 70 binlere doğru bir hareket olursa o zaman kriz fiyatlamaları oluyor denilebilir. Bankaların F/K oranlarına bakarak daha ne kadar düşecekler, bu değerler kriz alameti değil midir demeyin, zaten uzunca bir süredir düşük bu değerler.

Sayfa 362/1032 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •