Sayfa 365/1001 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. faceten alıntı

'' İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MAKAMI, ŞU ANDA HUKUKEN BOŞTUR. Yapacağı işlemlerin hepsi, ama hepsi geçersizdir. Çünkü Bakan istifa etmiştir.
    İSTİFA, dün gece paylaştım, -başka hukukçu arkadaşlar da paylaştı- tek taraflı bir hukuki işlemdir. Kabule bağlı değildir. Geri alma durumu da yoktur.
    Eğer, aynı kişinin göreve devamı isteniyorsa ve kendisi de kabul ediyorsa, yeniden atanabilir. Bunda hukuki bir engel yoktur.
    Gördüğümüz kadarı ile yeni bir atama söz konusu değil. O halde makam boştur. Atacağı imzanın hukuki değeri yoktur.
    Diyeceksiniz ki, hangi ülkede yaşıyorsun?
    HAKLISINIZ! ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Süleyman Soylu :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İspanya'da Kovid-19 salgınında hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 517 artarak 17 bin 489'a çıktı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Adalet Bakanı Gül: 5 Açık cezaevinde 17 kişide virüs görüldü , 3 mahkum hayatını kaybetti.

Adalet Bakanı Gül: "Kapalı ceza infaz kurumlarında pozitif vaka görülmemiştir."

Sayfa 365/1001 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •