Sayfa 371/1024 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bir dakika mola ver dostum ,motorun soğusun,sen ahmetg ye bakıp gaza gelme,

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    ya bırakın şunları ben ne yazdığımı çok iyi biliyorum,ahmetg bu sefer haklı bir konuya değinmiş,yazdıkları yanlış değil.

3. Dr.Mustafa Orhan Duyar’dan:

“9 günlük tatilde, 4 gün aşırı nöbet tuttum. Memlekete gitmek bir yana, bayram olduğunu bile anlayamadım, adam; “tatilimi uzatmak için 5 gün rapor alacaktım.” diye acile başvuruyor. Benim çalışmam devletime feda olsun ama siz de çalışın arkadaş, çalışın, yatarak dolar düşmüyor !”

4. 300 gr tam buğday ekmeği 2.75 idi 3 oldu

5.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    kalifiye eleman için bile bu ülkede maaşlar çok çok düşük hele anadoluda yani istanbul dışında böyle.gençlerin çoğu iş bilmez doğru ama bir kısmı iyi iş çıkarmasına rağmen hakkını alamıyor bu insanlar haliyle yurtdışı kapılarına yığılıyor.bir odacının emekli maaşı bugün 4300tl bu adam bildiğin odacılık yapmış,giriş tarihi 1989. bu herif 2000 sonrası işe girmiş olsa rüyasında görür o parayı.ben 1980 leride bilirim devlet dairelerinde memura masa yetişmiyordu koridorlara taşmışlardı.bu insanlar verimli HAAA!
    hocam seni izliyordum,bir şeyler biliyorsun diye,ama bu forumda ilk kez söylüyorum,KISMET SANAYMIŞ,DESTEKSİZ ATIYORSUN,(kibar olalım..xD..)eksik biliyorsun.., bir tane maaş bordrosu paylaş 4300 tl emekli maaşı alan odacının,ben özür dileyim..not:1988 tarihli devlet girişliyim devam et bu tarafa salla...xD...
    Son düzenleme : watcher46; 27-08-2018 saat: 21:32.

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Adam ilkokul bitirmiş işe girmiş 13 yaşında sigortalı olmuş işyeri sahibi dürüst olduğu için yaşı çok genç girdi .

38 yaşında emekli oldu 25 senedir emekli maaşı alıyor .

Ne yapsa patron üçkağıtcı olup askerden önce sigortalı olmasaydı daha mı hakkaniyetli olurdu diyorsunuz siz .

Bence sizi destekliyorum ortada emek ve karşılığı ödeme alınıyor ama bence geçinmek için yeterli değil .

2000 den az tek emekli maaşı alıp 70 yaşında zorlanarak çalışanlar dolu çevremde

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Adam ilkokul bitirmiş işe girmiş 13 yaşında sigortalı olmuş işyeri sahibi dürüst olduğu için yaşı çok genç girdi .

38 yaşında emekli oldu 25 senedir emekli maaşı alıyor .

Ne yapsa patron üçkağıtcı olup askerden önce sigortalı olmasaydı daha mı hakkaniyetli olurdu diyorsunuz siz .

Bence sizi destekliyorum ortada emek ve karşılığı ödeme alınıyor ama bence geçinmek için yeterli değil .

2000 den az tek emekli maaşı alıp 70 yaşında zorlanarak çalışanlar dolu çevremde

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın üye haklısınız,rahmetli Demirel ne dedi? kim ne veriyorsa ben bir fazlası ..ne oldu 38 yaşında emekli... kim suçlu burada????

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Çarşamba günü elektriğe yeni zam gelir mi ?
    % 9 kesmemiş sanırım.
    Benim her gün aldığım simit var. 1,25 -> 1,50 oldu.

Sayfa 371/1024 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •