Sayfa 372/1001 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Erdoğan, 4 hükümlüyü affetti

Cezası kaldırılanlar arasında Hizbullah davası kapsamında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Emin Alpsoy da var , karar resmî gazetede yayımlandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,621
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan, 4 hükümlüyü affetti

Cezası kaldırılanlar arasında Hizbullah davası kapsamında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Mehmet Emin Alpsoy da var , karar resmî gazetede yayımlandı
    Katiller ordusumu kuruyor ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,875
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bistteki sorun seçim
    Seçinden ziyade Abd senato başkanının yıllar önce Trump gitmiyorum dediğinde "burası Türkiyemi" çıkışması

Bakan soylu başta, bir çok siyasetçi bunu dolaylı dile getirip nabız yokluyor, "siyasi darbe, ülkeyi teröristlere teslim etmeyeceğiz" söylemleriyle
    Katdeşim demokrasi var sen ne diyorsun !! Ben demiyorum siyasiler diyor, ayrıca şöyle de bir durum var, velevki gitmiyorum dedi,
    kalk o koltuktan diyecek hangi kurum var ?
    YSK !!
    Anayasa mahkemesi !!
    Yargı !!
    İçişleri bakanlığı !!
    Msb !!
    Bir diğer sorun seçim ekonomisi, devlet borcunda faiz tarihte ilk defa anaparayı geçmiş, cari açık rekor seviyede, ihracat ve sanayi üretimi büyük düşüşte buna rağmen vaadlerin sonu yok
    Öğretmenler atanıyor, emekliye nemura işçiye bol kepçe, zamlar oy için erteleniyor, kısacası batıyoruz buna rağmende savurdukça savuruyoruz
    Kim iktidar olursa olsun, enkazın üzerine oturacak, Akp iktidar olursa toparlayamayacak, Chp iktidar olursa enkazın altında kalacak, buraya yazın 2 yıla kalmaz tekrar seçim olacak, kim gelirse gelsin
    11.00 İTİBAREN
    https://www.youtube.com/watch?v=sPPgarBhOgQ
    seyrederseniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,621
    BJK 11-12...TS 3 tl

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Muhalefet kaznıp iktidaarı almayı başarabilirse 2 yıl içinde erken seçimin olacağını bilmeyen yoktur, burdaki esas mesele seçimi kazansan bile bunları o koltuktan kaldırabilecekmisin?
    Another day in paradise

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Muhalefet kaznıp iktidaarı almayı başarabilirse 2 yıl içinde erken seçimin olacağını bilmeyen yoktur, burdaki esas mesele seçimi kazansan bile bunları o koltuktan kaldırabilecekmisin?
    Onu referandum ile hallettik. Başkan ne derse o.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

7. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,875
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Onu referandum ile hallettik. Başkan ne derse o.
    Bazıları bu konuyu hala anlayamadı.

Sayfa 372/1001 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •