Sayfa 372/745 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    bilanço gelsin net borç / favök bakarız..

evro borç lobisi izin verirse..

şirketin güzel bir nakit akışı var..

Bu çeyrek o çeyrek mi yoksa 😬😬

2.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Bu çeyrek o çeyrek mi yoksa ����
    başlangıç için evet..

gerçekleşme için sanırım teslimatlar beklenecek

3.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Bu çeyrek o çeyrek mi yoksa ����
    Benim hatırım için (Net borç-Stok)/ favök de bakar mısınız ?

Menderes, kısa vadeli borç yada nakit ile stok almayı seviyor. Bu sayede net borç çok görülüyor
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

4.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Benim hatırım için (Net borç-Stok)/ favök de bakar mısınız ?

Menderes, kısa vadeli borç yada nakit ile stok almayı seviyor. Bu sayede net borç çok görülüyor
    Kurumsal yapısını benim için önemli olmayan () Rubenis tekstilin patronu Osman İpek : " Tekstilde pamuk stokları altın değerindedir satılsa hemen satılır" demişti
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

5.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Sayın aptamil, enerji tarafıyla ilgili büyük yanılıyorsunuz, siz yazınca tekrar yazmak zorunda kaldım, büyük bir değer.
    Sayın Frqn21 inşallah yanılırım da, bu enerji tarafı menderesi yukarılara taşır. 4 yıllık zarar üstüne zarar olunca bir anda enerji tarafının iyi olacağına inancım azalıyor. 4 yıl boyunca hep cepten yedi, bizi de bitirdi. Ne zaman ki bilanço da enerji tarafını,finansal giderleri çok yüksek olsa da FAVÖK olarak kar görürsem o zaman düşüncelerim değişir. Takaslarda Citi uzun zaman sonra 5 milyon lota yaklaştı. 2 gündür de info yatırım sattığı malları 6.4tl üstünde yerine koymaya başladı. Ya nasip bakalım ne zaman vedalaşacağız mendoburla.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

Oyun çok güzel.
    Endeks eksi iken yukarı doğru topla.
    Bütün tahtalar kırmızı iken yeşil tahtada küçük yatırımcı kolay dökülür.
    Güzel mal topladılar.
    Sonra baktılar pasif emirler zayıf.
    Tahtayı düşürdüler. Kim bilir belki de yarın devre bile kestirirler..
    Çocukken ağacın tepesinde kalan son olgunlaşmış meyveleri dökmek için hızlı hızlı silkelerdik. O misal

Neyse çok söze gerek yok.
    AKD de her şey görünüyor zaten

BU DA PAZARTESİ GÜNKÜ AKD

PAZARTESİ GÜNÜ BANK OF KİME ALMIŞ TAKASDA GÖRELİM

8.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Kurumsal yapısını benim için önemli olmayan () Rubenis tekstilin patronu Osman İpek : " Tekstilde pamuk stokları altın değerindedir satılsa hemen satılır" demişti
    o zaman sana bir çiğköfte yazıyorum..

rubende ama.. urfaya gelirsek çiğköfteler senden.. hatta patlıcan kebap da isterim

sağolsun frqn21 Üstad kebap ısmarladı.. o karışık koşullu önermelerinden biri gerçekleşmişti

Sayfa 372/745 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •