Sayfa 376/783 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon
Arama sonucu : 6261 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Bir dernek kurmalı avni yi sevenler derneği

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    BAKIN Haydar Kaydar ne demiş okumayan varsa diye taşıdım hahahahha ben değilim haa ona göre :
    ''Sakın malınızı kaptırmayın bakın misal 80 den 82 den 85 den malını kaptıranlar kağıdın ardından bakıyorlar..ahahahaha ..dedik size o kadar..ahahahahah..yaw bu adamlar bizi soyuyorlar toplanalım mı ne edelim.ahahaha ...gk ya giden 2-3 kişi ama forumun günlük takip sayısı 1000!!!! ahahahaha..sağlam mal dayamışlar belli bi gruba..farklı farklı nicklerle yaz babam yaz.ahahaha arada saçma sorular sorarak da kim var kim yok yoklama almaca''
    burda en önemli cümle malını kaptırmak cümlesidir , malınızı kaptırmayın 50 de olsa bekleyin avni alamasın yoksa fena olur arkasından bakarsınız bir anda tavan serisi oluşur ona göre ben böyle düşünüyorum şahsen
    Bu haydar kabağı burada gundwane nikiyle yazıyordu, hala da kağıttadır tahminimce yoksa gün aşırı mynete yazmaz
    saçma sapan kağıtlara bulaşmayın benim gibi sürünürsünüz sonra

http://www.hisse.net/topluluk/showth...21#post1258221

Haftalık hisse yarışmamıza tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Rabbim
    Bir Gün İnsanlara
    İstedikleri Kadar Para Versin

Versin ki
    Asıl İhtiyaçlarının
    O Olmadığını Anlasınlar...

6.  Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    Bu haydar kabağı burada gundwane nikiyle yazıyordu, hala da kağıttadır tahminimce yoksa gün aşırı mynete yazmaz
    gundwane haydar dozunda değildi hatırladığım şirketi de savunur gibiydi bi açıdan haydar başka biri bana gore kâğıtta olabilir o ayrı , ama kâğıtta olan da neden satilsin kimse almasın diye yazı yazsın bunun mantığı nedir

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    gundwane haydar dozunda değildi hatırladığım şirketi de savunur gibiydi bi açıdan haydar başka biri bana gore kâğıtta olabilir o ayrı , ama kâğıtta olan da neden satilsin kimse almasın diye yazı yazsın bunun mantığı nedir
    Siz zaten 3 unuz aynı şahısınız. Akşam akşam güldürdünüz beni

8.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Siz zaten 3 unuz aynı şahısınız. Akşam akşam güldürdünüz beni
    Çok zekisin avarel hemen anlamışsın biz 3 ümüz de sana gülüyoruz ama gözümüzle gülüyoruz

Sayfa 376/783 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •