Sayfa 376/1002 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sağlık Bakanlığı, Kovid-19 aşısının iki dozunu olanların HES uygulaması üzerinden "Türkiye Cumhuriyeti Aşı Kimliği" oluşturabileceğini duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

MEB; hazırlık, 9, 10 ve 11. sınıflara ikinci dönem sınavlarına katılıp katılmama hususunda tercih hakkı sunulacağını bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Milli Eğitim Bakanlığı , liselerde 2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemine ilişkin her dersten tek sınav yapılacağını açıkladı.

Lise ara sınıflarda ikinci dönem sınavlarına katılmak istemeyen öğrencilerin velileri 21 Mayıs'a kadar eğitim kurumlarına dilekçeyle başvuracak.

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ayın 1 inde yazmışım beni hiç yanıltmaz hemşehriilerim
    bbu arada bugün bakanların rizeye gidişindeki konvoya bi bbaksınlar

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bana rize derneklerinden ve bir kaç çevreci arkadaştan ikizderedeki direnenler için açılan imza kampanyalarına katılmam için mesaj gönderdiler. bende onlara ikizderedeki yerel seçim sonuçlarının olduğu tabloyu yollayarak bırakın beter olsunlar dedim. orada 50-100 köylü veya çevreci direnirken geriye kalan ikizdereliler seyrediyor veya eylem yapanlara sövüyor. ne işimiz var bırakın hakettiklerini aldsınlar sonuçta o işi yapanda kendi hemşehrileri ihaleyi verdirende kendi hemşehrileri onlar %90 kusur yerelde oy verdikleri gün sarı öküzü kaptırdılar diğer partilere farklı görüşlere yer vermeyerek temsilde bitirdiler kendilerini
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    2021 Şampiyonlar Ligi finali, İstanbul'dan alınarak Porto'nun stadı Estadio do Dragao'ya verildi. —Sky Sports
    Neydi?uçuyorduk,birde birileri bizi kıskanıyordu.....

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Lise ara sınıflarda ikinci dönem sınavlarına katılmak istemeyen öğrencilerin velileri 21 Mayıs'a kadar eğitim kurumlarına dilekçeyle başvuracak.
    Bunlar yüz yüze eğitimi başlatmayacaklar gibi. Ne demek isteyen girsin istemeyen ilk dönem notunu kabullensin.

Sayfa 376/1002 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •