Sayfa 376/997 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Skandal! Cumhurbaşkanı danışmanı Altun, Washington Post’a Amerikan askerlerinin çıkarlarını gözeten yazı yazdı

Washington Post gazetesinde olası Suriye operasyonu hakkında yazı kaleme alan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, “ABD’nin kazanımlarını korumak ve tarihin tekerrür etmemesini sağlamak bizim çıkarımızadır” dedi.

https://tele1.com.tr/skandal-cumhurb...i-yazdi-90772/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*tcmb başkanı uysal'ın sunumu: Bankacılık sektörü varlık kalitesinde sınırlı bir bozulma gözlenmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Kici kırık rahip yüzünden ucan dolar
    Su an o günlerden cok daha kotusu yasanmasina ragmen zoraki gidiyor gitme bile denmez
    O gunlerde millet de dolar yoktu
    Simdi var
    Demek buyuk sorun dth mis

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Kici kırık rahip yüzünden ucan dolar
    Su an o günlerden cok daha kotusu yasanmasina ragmen zoraki gidiyor gitme bile denmez
    O gunlerde millet de dolar yoktu
    Simdi var
    Demek buyuk sorun dth mis
    O zaman ile bu zaman arasındaki tek fark bence Trump. O zaman istediğini alamamıştı ve döviz yukarı sürdü.

Şimdi ise görüntüde istediğini alımışa benziyor ve döviz büyük ataklar yapmıyor.

Bunun böyle olduğunu ben iddia edemem. Ama kendisi direk böyle söylüyor.

Geçmişte yaptım şimdi de istediğimi alamaz isem ve benim çizdiğim sınırlar içinde olmaz ise yine dövizi yukarı sürerim ve ekonominizi mahfederim diyor.

Sizce bunun DTH ile ne kadar ilgisi var?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    O zaman ile bu zaman arasındaki tek fark bence Trump. O zaman istediğini alamamıştı ve döviz yukarı sürdü.

Şimdi ise görüntüde istediğini alımışa benziyor ve döviz büyük ataklar yapmıyor.

Bunun böyle olduğunu ben iddia edemem. Ama kendisi direk böyle söylüyor.

Geçmişte yaptım şimdi de istediğimi alamaz isem ve benim çizdiğim sınırlar içinde olmaz ise yine dövizi yukarı sürerim ve ekonominizi mahfederim diyor.

Sizce bunun DTH ile ne kadar ilgisi var?
    Bir mal daginiksa gitmez kuraldir.
    Zora ki gidiyor cok zorla
    Millette dolar olmasa bu kadar izdirap olmazdi dolar tutanlara
    Trump her aynidi
    Dun de agir tehdit etti
    Senatorler hergun ediyor birkac kurus zorla cikiyor

CNN Türk yayını sırasında uçak seslerinin ardından Ceylanpınar'ın karşısında yer alan Suriye'nin Resulayn kentinde bir patlama meydana geldi. Bölgede patlamalar ve uçak sesleri devam ediyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 376/997 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426476876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •